РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
Форум



Автор Тема: Фотоконкурс  (Прочитано 16392 раз)  Share 

Мумми

  • Повідомлень: 1534
  • 80967408182
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #15 : Вересня 27, 2009, 03:15:12 pm »
Вроде все клево, но я бы обязательно поменяла стиль написания на более дружественный, творческий и интересный. И еще подумала насчет номинаций.
Не настолько у нас серьезный конкурс, чтоб писать так серьёзно ;)
Если никто не против - перепишу более тепло ::)
Мне кажется, что мне все это кажется.

Martha

  • Повідомлень: 2774
  • Чем больше узнаю людей, тем больше люблю животных!
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #16 : Вересня 27, 2009, 04:59:37 pm »
Помоему написано нормально.

И еще хотела уточнить - конкурс ведь он-лайн?
Начинающая кошатница!

RAM

  • Повідомлень: 1363
  • 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #17 : Вересня 27, 2009, 05:16:36 pm »
я так зрозуміла, що он лайн. Я писала правила з конкурсу московського, де було 1 он-лайн і роздруківка на листи формату А4, але я думаю, що це дуже затратно буде і потім якщо є роздрук, то треба площі щоб їх виставляти, бо так нашо вони????

Я не вмію веселіше писати юридичні документи... Можна там побавитись зі зворотами: "якщо Ви.." і "За вашим бажанням", "Для Вашої зручності", але я наприклад навпаки не сприймала би серйозно людей які сюскаються в питаннях де є кокурс, тобто вибір найкращого з декількох претендентів, але це моя особиста точка зору...
Хочете -- правьте!! Для того й вивісила ж...
Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає, натирай темні до тих пір, поки вони не заблищать. Древня китайська мудрість.

Martha

  • Повідомлень: 2774
  • Чем больше узнаю людей, тем больше люблю животных!
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #18 : Вересня 27, 2009, 05:31:27 pm »
Еще было бы неплохо по окончанию конкурса напечатать фотки и прикрепить их на какой-нить стенд и повесить в приюте. Люди ведь приезжают в приют, могут и рассматривать. По-моему, было бы круто. Ну это так, если будет желание и лишние финансы )))
Начинающая кошатница!

RAM

  • Повідомлень: 1363
  • 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #19 : Вересня 30, 2009, 09:08:45 pm »
Сергей Ярковой- фотограф,
80662180717
80975367003
підійшов на виставці і запропонував свої послуги безкоштовно.
Подумала, що його можна було би взяти в члени жюрі.
Я прийняти таке вольове рішення не берусь.
Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає, натирай темні до тих пір, поки вони не заблищать. Древня китайська мудрість.

Перепечко Катерина

  • Гість
Re: Фотоконкурс
« Reply #20 : Жовтня 17, 2009, 05:32:25 pm »
ап!!!

RAM

  • Повідомлень: 1363
  • 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #21 : Жовтня 17, 2009, 07:26:18 pm »
По фотоконкурсу вирішили:
1. Я-Доробляю правила
2. Леша - доробляє все, що він там взявся на сайті робити
3. А.В.  - домовляється з УНІАН про якусь дату розміщення фоторобіт-переможців
4. ВСі - думають про варіанти призів та/або пошук спонсорів на закупівлю призів
З варіантів вже прозвучало:
- чашка з логотипом ТОвариства і фоткою тваринки -- взялася організовувати при наявності коштів (близько 1500 грн. Віка Аляска) -- варіант з чашкою добрий ще тим, що на суму 1500 замовляємо 50 шт., з яких 10 даруємо переможцям, а 40 продаємо на виставках або в інеті і "відбиваємо" вкладені гроші;

-- плакат з колажем з робіт-переможців (взялася робити Ніка1204, роздрукувати бум надіятися зможе Йа Олько) -- не потребує витрат грошових знаків.
Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає, натирай темні до тих пір, поки вони не заблищать. Древня китайська мудрість.

Lena})i({

  • Повідомлень: 441
  • 0930306822
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #22 : Жовтня 18, 2009, 10:36:55 pm »
Нужно еще разместить объявления о конкурсе где только можно..Кто сможет написать текст?? Я поразмещаю информацию в интернете и в общественных местах, в том числе и в университетах.
Человечность определяется не по тому, как мы обращаемся с другими людьми. Человечность определяется по тому, как мы обращаемся с животными.

RAM

  • Повідомлень: 1363
  • 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #23 : Жовтня 19, 2009, 11:21:56 am »
Лен, в обяві має бути ДАТА проведення і реквізити куди звертатися. наразі в нас нема ні першого ані другого, я напишу обяву коли буде відомо з цим.
Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає, натирай темні до тих пір, поки вони не заблищать. Древня китайська мудрість.

Alaska

  • Повідомлень: 585
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #24 : Жовтня 20, 2009, 02:19:19 pm »
4. ВСі - думають про варіанти призів та/або пошук спонсорів на закупівлю призів
З варіантів вже прозвучало:
- чашка з логотипом ТОвариства і фоткою тваринки -- взялася організовувати при наявності коштів (близько 1500 грн. Віка Аляска) -- варіант з чашкою добрий ще тим, що на суму 1500 замовляємо 50 шт., з яких 10 даруємо переможцям, а 40 продаємо на виставках або в інеті і "відбиваємо" вкладені гроші;
-- плакат з колажем з робіт-переможців (взялася робити Ніка1204, роздрукувати бум надіятися зможе Йа Олько) -- не потребує витрат грошових знаків.

Лена_Бабочка: На встрече с А.В. у тебя были идеи на счет призов / сувенирной продукции.
Напиши пож. свои предложения, в теме или в ЛС.

Ребята, у кого есть идеи по призам - пишите!
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2009, 02:21:01 pm від Alaska »

Перепечко Катерина

  • Гість
Re: Фотоконкурс
« Reply #25 : Жовтня 20, 2009, 02:20:05 pm »
Вика, сколько призовых мест, напомни, плиз.

Alaska

  • Повідомлень: 585
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #26 : Жовтня 20, 2009, 02:28:23 pm »
Вика, сколько призовых мест, напомни, плиз.
Нужно 12 призов ( 4 номинации по 3 места в каждой), если призы будут одинаковымыми.

Если призы будут разными (в зависимости от места), то
1 место - 4 приза
2 место - 4 приза
3 место - 4 приза




Alaska

  • Повідомлень: 585
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #27 : Жовтня 22, 2009, 01:50:18 pm »
про варіанти призів та/або пошук спонсорів на закупівлю призів
З варіантів вже прозвучало:
- чашка з логотипом ТОвариства і фоткою тваринки -- взялася організовувати при наявності коштів (близько 1500 грн. Віка Аляска) -- варіант з чашкою добрий ще тим, що на суму 1500 замовляємо 50 шт., з яких 10 даруємо переможцям, а 40 продаємо на виставках або в інеті і "відбиваємо" вкладені гроші;
-- плакат з колажем з робіт-переможців (взялася робити Ніка1204, роздрукувати бум надіятися зможе Йа Олько) -- не потребує витрат грошових знаків.

Еще варианты призов:
=>  За 1 место - Сертификат на покупку в магазине http://www.tktimport.com/category_95.html  (есть договоренность о скидке, доставка по Украине за счет магазина)
или
Книга http://www.1c-interes.ru/catalog/3353645/3445245/  или http://www.1c-interes.ru/catalog/3353645/3445241/  (отправила запрос цены)
=>  Всем финалистам - сувениры с логотипом от www.chocolino.com.ua , отправила им запрос на калькуляцию, жду ответ

Некоторые варианты a bit expensive и я это помимаю, поэтому очень жду альтернативный предложений. Интересно, кто-нибудь желает поучаствовать  денежкой?.. часть моих предложений в одиночку неподъемны...
« Останнє редагування: Жовтня 22, 2009, 02:09:43 pm від Alaska »

antario

  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #28 : Листопада 08, 2009, 10:10:38 am »
от себя могу предложить распечатку любых материалов, в том числе цветных и больших форматов (А3, А2)

admin

  • Administrator
  • Повідомлень: 4662
  • Я добро помню. Но и зла, тем более, не забываю (С)
    • Перегляд профілю
Re: Фотоконкурс
« Reply #29 : Листопада 08, 2009, 10:34:50 am »
от себя могу предложить распечатку любых материалов, в том числе цветных и больших форматов (А3, А2)
Это ценное предложение! Оно относится только к материалам фотоконкурса, или к остальным материалам тоже? У нас регулярно возникает потребность печатать листовки КОЗЖ и прочие раздаточные материалы. Было бы неплохо, если бы можно было на вас в этом вопросе рассчитывать.