РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки

Дегельмінтизація приютських котів

Ми дякуємо ООО "Байер" і особисто Олені Ковалішиній за розкішний дарунок притулку - препарат Профендер в кількості, достатній для антігельмінтной обробки всіх приютських котів! Зручний спосіб вживання препарату, на шкіру в районі загривка, дозволив за один день обробити переважну більшість котів. Такого результату неможливо досягти із застосуванням звичайних засобів на зразок пігулок, оскільки не всі коти спокійно дозволяють проводити над собою процедури. Навіть господарі домашніх кішок знають, як нелегко буває згодувати котові пігулку. Що вже говорити, коли таких котів 62, і домашніми їх назвати ніяк не можна?!

Обробку 30 травня 2010 р. організувала і провела волонтер Надя - велике спасибі їй і помічникам Ані та Саші!


ПРОФЕНДЕР® – дегельминтизация без стресса!

Единственный антигельминтик для котов
широкого спектра действия наружного применения

Благодаря Профендеру дегельминтизация стала простой и легкой процедурой, которая не приносит стресса Вашему любимцу.

  • Удобный метод применения – „спот-он”: содержимое пипетки наносят на кожу между лопаток.
  • После нанесения препарат всасывается в кровь и транспортируется в желудочно-кишечный тракт, где воздействует на гельминтов.
  • Профендер эффективен против зрелых и незрелых форм круглых и ленточных гельминтов, трематод.
  • Можно применять котятам с 8-недельного возраста, беременным и лактирующим кошкам.


Широкий спектр действия;

Однократная обработка;

Удобство применения;

Безопасность

ООО „Байер”
г. Киев, ул. Верхний Вал, 4 Б
тел. 8 044 220 33 40
www.bayer.ua

Профендер® – дегельминтизация без стресса!


Революція у дегельмінтизації:
від гіркої таблетки до ніжного дотику з любов’ю до кішки

Новим революційним антигельмінтиком для кішок став препарат Профендер® спот-он, виробництва німецької компанії Байєр. Вже в перший рік своєї появи Профендер® було відзначено міжнародною нагородою, як «Найкращий новий ветеринарний препарат у світі». Цей унікальний засіб є результатом 10-річного пошуку когорти вчених, на меті яких було створити зручний у застосуванні, ефективний, а також безпечний антигельмінтний засіб для кішок.

Гельмінтози – це група найпоширеніших захворювань тварин та людей, які спричинені паразитичними червами – гельмінтами. Гельмінти є найдавнішими істотами у світі, тому ступінь виживання у них досить високий: вони витривалі до зміни температурного режиму, можуть довго існувати без світла та кисню. Ці паразити справляють суттєвий негативний вплив на загальний стан організму та здоров’я «господаря», тобто тварини або людини. Улюбленими місцями локалізації паразитичних червів є органи травлення: кишечник, печінка, підшлункова залоза, а також легені, м’язи та серце.

Часом зараження улюбленого песика та кішечки гельмінтами можна діагностувати візуально, помітивши у фекаліях тварини самих паразитів. Але такі випадки поодинокі, і хвороба загалом носить прихований характер: адже, нажаль, наші чотириногі улюбленці не можуть нам поскаржитись на слабкість, біль в області живота, нудоту. Тому кожен відповідальний господар знає, що дегельмінтизація – це обов’язкова процедура, яку потрібно проводити тваринам регулярно, кожні 3 місяці. Зазвичай у власників виникають труднощі при дегельмінтизації кішок: ці лагідні, прекрасні та водночас примхливі створіння ніяк не бажають ковтати гіркі таблетки, і часом така процедура є неабияким стресом і для тварини, і для власника. То як же бути у такому випадку? Що, окрім таблеток, пропонує нам сучасна промисловість для боротьби з гельмінтозами у кішок? Новим революційним антигельмінтиком для кішок став препарат Профендер® спот-он, виробництва німецької компанії Байєр. Вже в перший рік своєї появи Профендер® було відзначено міжнародною нагородою, як «Найкращий новий ветеринарний препарат у світі». Цей неповторний засіб є результатом 10-річного пошуку когорти вчених, на меті яких було створити зручний у застосуванні, ефективний, а також безпечний антигельмінтний засіб для кішок.

Головна відмінність препарату Профендер® полягає у надзвичайно зручному способі застосування – зовнішньо, в області основи черепа кішки, при цьому тварина не відчуває стресу, а господар - жодних незручностей! Профендер® - це ніжний дотик до Вашої кішки, який захищає та позбавляє її від дорослих та личинкових форм усіх гельмінтів, властивих кішкам, а саме круглих, стьожкових та плоских червів. Однією зі складових препарату є нова діюча речовина природного походження, яку видобувають з листя Камелії Японської. Унікальність цієї речовини полягає у поєднанні безпечності та толерантності для організму тварини та нещадності до гельмінтів, нова молекула здатна подолати навіть тих паразитів, які вже пристосувалися, і не чутливі до існуючих антигельмінтних засобів.

Профендер® можна застосовувати кошенятам, починаючи з 8-ми тижневого віку. Важливо відзначити, що немає жодних застережень відносно застосування препарату вагітним та лактуючим самкам. Отже, планова протипаразитарна обробка – це запорука здоров’я кішки та всієї родини. А якщо Ви справді любите свого пухнастого короля чи королеву дивану, то віднині не зможете відмовити у приємній та лагідній дегельмінтизації за допомогою препарату Профендер®.

Профендер® – коли Ви справді любите свою кішку!

 
Інші...