РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки


Дякуємо за можливість участі у виставці кішок

Дякуємо Ольгі Владленівні, організатору виставки кішок, що проходила 31 травня і 1 червня 2008 р. в київському Палаці дітей і юнацтва на площі Слави (вул. Січневого повстання 13), за можливість безкоштовної участі, хороше місце, стіл і стільці!


Дякуємо за можливість участі у виставках

За можливість безкоштовної участі Київського міського товариства захисту тварин в ЗооВетЕкспо-2008 (22-24 квітня 2008 р.) і виставці собак всіх порід (26-27 квітня), що проходили в Міжнародному виставковому центрі України, дякуємо менеджерові Людмилі Міхайленко, віцепрізідентові Кінологічної Спілки України Слукину Сергію Володимировичу і нашим чудовим волонтерам!


Українське народне посольство несе світло

Всеукраїнський фонд сприяння міжнародному спілкуванню "Українське народне посольство" знову допоміг гостомельському притулку, виділивши 7000 грн. на проведення окремої лінії електропередач в притулок, внаслідок чого зменшаться рахунки за електроенергію. Спасибі!


UKR.NET - тепер і наш Інтернет

29 січня 2008 року сайт Київського міського товариства захисту тварин був відмічений небувалою активністю: багато людей присилали е-мейли з питаннями і пропозиціями допомоги. Як вдалося з'ясувати, люди реагували на рекламу на порталі UKR.NET.

Ми від щирого серця дякуємо адміністрації UKR.NET і тих невідомих героїв, які вирішили нам допомогти таким чудовим способом! Завдяки рекламі на UKR.NET за два дні наш сайт відвідали більше людей, ніж зазвичай відвідує за місяць. Важко переоцінити внесок порталу в популяризацію справи захисту тварин і сайту КГОЗЖ і гостомельського Притулку зокрема. Спасибі!


Скарбничка на потреби притулку

Щиро дякуємо господині салону краси "Браво" Антонині, що люб'язно дозволила встановити в салоні за адресою вул. Челябінська 15а скарбничку для збору грошей на потреби гостомельського Притулку!

Бажаємо салону "Браво" успіху та багатьох відвідувачів, охочих насолодитися всіма видами перукарських послуг, включаючи перукаря-стиліста VIP-класу, біозавивкою МОSSA, афрокісками, нарощуванням волосся, манікюром, педикюром, парафінотерапією, нарощуванням нігтів, візажем, татуажем, пірсингом, вертикальним солярієм, всіма видами масажу, косметологією, депіляцією, SPA послугами, гидрованнами, обгортанням й ІК-кабіною! Телефон салону 332-2252.


Українське народне посольство підтримує бездомних тварин

Щиро дякуємо Всеукраїнському фонду сприяння міжнародному спілкуванню "Українське народне посольство" і особисто президентові Ігорю Романовичу Пріставському за таку необхідну грошову допомогу! Перераховані з рекордною оперативністю засоби поступили якраз напередодні Нового року 2008, що дозволило своєчасно розплатитися за електроенергію, паливо й інші потреби Притулку.

Спасибі!


Професіонал з серцем

Доктор Дорощук Віктор Олександрович, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри хірургії ветеринарного факультету Національного аграрного університету України, з середини 2006 року проводить стерилізацію тварин в гостомельськом притулку. Двічі на тиждень він оперує за дуже скромну винагороду – нічого іншого притулок не може собі дозволити. Завдяки Віктору Олександровичеві і його помічникам програма стерилізації, не підтримувана державою, все-таки здійснюється.


LuckyLovers допомагають тваринам в Україні

Компанія Web Media Group, засновник мережі www.LuckyLovers.net, що допомагає людям у всьому світі знаходити нових друзів, а то і свою кращу половину, 24 жовтня 2007 р. запустила програму допомоги тваринам LuckyLovers Animals Welfare Program. Цілі програми - залучення уваги світовій громадськості до тяжкого положення бездомних собак і кішок в Україні; забезпечення об'єктивної інформації про стан справ у сфері захисту тварин; підтримка благородних починів, направлених на поліпшення ситуації.


Нам допомагає салон для тварин „Добродій”

Директор і головний ветлікар Салону для тварин „Добродій” Оксана Нєдєліна люб'язно погодилася розмістити скарбничку для збору благодійних пожертвувань на потреби руху на захист тварин.


Котяча мама Валентина Миколаївна

Хтось тримає одну кішку, у когось їх декілька. Валентина Миколаївна всиновила відразу 200 кішок. З 1999 по 2006 роки вона допомагала гостомельскому Притулку для бездомних тварин, взявши під свою опіку цілий котячник і забезпечуючи своїх підопічних всім необхідним – кормом, медикаментами, лікуванням і турботою одного з небагатьох штатних співробітників Притулку.

Всього знайдено 32 матеріалів    <<  1  2  3  4  >>