РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки


Дах з сердець та дах з серцем

Дах з сердець
Дах з сердець
Дах з сердець
Стурбовані збитком, заподіяним притулку суворою зимою, наші друзі в Німеччині відгукнулися на заклик про допомогу і організували збір пожертвувань на відновлення даху. Більшість з людей, що брали участь в нім, ніколи не були в Гостомелі, не знайомі особисто з Асею Вільгельмівною та її сподвижниками, але знають про них по їх справах. Відбиваючи щиру симпатію і сердечне відношення жертводавців, символічний дах, виготовлений організаторами Мелані та Дани, майже повністю покрився серцями! Поставлена мета була таким чином виконана, і на зібрані кошти дах притулку був відремонтований. Сердечне спасибі усім нашим друзям в Німеччині!


Здоровий спосіб життя: виграють люди і собаки

14 грудня 2012 р. Науд з Бельгії здолав піший марафон завдовжки в 110 км з метою притягнути увагу до потреб Гостомельского притулку. На пожертвування був куплений сухий корм для собак і кішок. Можна тільки порадіти такому чудовому способу підтримки фізичної форми, від якого до того ж виграють тварини! Велике спасибі Науд, спасибі Біргітта і Лі!


Бездомні тварини всього світу єдині

Streuner dieser WeltДякуємо Габріель Альбрехт і громадській організації Streuner dieser Welt ("Бездомні цього світу"), що допомагає українським бездомним тваринам знайти нових люблячих господарів і сите життя в Германії, а також підтримує Гостомельський притулок.


Покликання допомагати

KEET LogoДопомога людям і допомога звірам йдуть рука в руку. Міжнародна швейцарська фірма KEET на чолі з Ханс-Йоргеном і Беатрис Шельд допомагає розкрити людям їх власний потенціал, здійснювати мрії - і отримувати від цього задоволення. Проте допомагаючи людям, KEET не забуває і про звірів. Фонд KEET запропонував Гостомельскому притулку щомісячну підтримку у розмірі 50 євро упродовж всього 2013 року - велике спасибі! Регулярна і гарантована допомога особливо цінна у бурхливому і непередбачуваному життєвому морі притулку, в його запливі на виживання.


Допомога друзів: з Білих Лап в руки

Друзі притулку Мелані Фогеляй і Даніела Крейер з Німеччини в останні вихідні лютого 2013 р. відвідали Гостомель. Їх благородна місія включала: подивитися притулок на власні очі, побачити старих і знайти нових друзів, а також передати пожертвування, зібрані ними на ветеринарне обслуговування й інші термінові потреби серед людей, що симпатизують притулку, в Німеччині. За неповні три дні Мелані та Дані зустрілися з Асей Вільгельмівною, познайомилися з однією з найбільш досвідчених робітниць притулку Світланою та вірним волонтером Гостомеля Надієй, вивчили побут притулку та позирнули на життя безпритульных тварин у Києві. Щиро дякуємо Мелані, Дані й усім жертводавцям за визнання і підтримку!


Зимовий марш протесту і солідарності в Мозелі, Німеччина

Майже 25 собак з їх господарями взяли участь в марші протесту проти вбивств собак в Україні, організованому Астрід Теобальд в січні 2012 року в місті Мозель. Завдяки всесторонній підтримці і захопленості учасників, акція зібрала 1000 EUR на користь Гостомельського притулку для бездомних тварин, які 2 лютого під час 20-градусного морозу були передані Асі Вільгельмівні Серпінській на порозі Гостомельського притулку.
В ході акції було також зібрано більше 330 підписів проти вбивств собак в Україні. Їх буде передано українським властям.


КупиСкидку - і ситий Новий рік для вихованців Гостомеля!

kupiskidku.com Щиро дякуємо порталу КупиСкидку, особисто Аллі Коваленко, і звичайно ж кожного хто купив шматочок ситого Нового року для вихованців Гостомельського притулку! В результаті організованої порталом акції в грудні 2011 р. було зібрано 19'175 гривень - чудовий новорічний дарунок на корм собакам і кішкам.


Передноворічна подяка спонсорам Гостомельського притулку

Asia Serpinskaya У останні місяці 2011 року багато громадян європейських країн і зоозахисних організацій пожертвували Гостомельському притулку грошові кошти і деякі речі. Подібна участь зовсім незнайомих людей, якої притулок досі ще не бачив, - для нас більш ніж фінансова підтримка! Це в першу чергу визнання наших досягнень і велика довіра, яку ми дуже цінуємо. Створювачка Гостомельського притулку Ася Вільгельмівна Серпінська від імені працівників і волонтерів притулку, від імені всіх хвостатих його мешканців, виражає сердечну вдячність жертводавцям у відео-зверненні.


Передноворічна подяка WereldAsielen

Наші давні друзі з Голландії цього року як і раніше продовжують свою допомогу собакам і кішкам Гостомельського притулку, яких вони знають головним чином по фотографіях... Подібна доброта і довіра дуже окриляють. Ми надзвичайно вдячливі WERELDASIELEN за їх підтримку, про що Ася Вільгельмівна Серпінська говорить в своєму відео-зверненні, знятому на тлі нової холодильної кімнати.


Какаду - друг бездомних тварин

Дякуємо мережі магазинів "Какаду" за установку скарбничок і збір пожертвувань серед відвідувачів на потреби Гостомельського притулку для бездомних тварин.

Всього знайдено 32 матеріалів    1  2  3  4  >>