РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Організації


Скарбничка для збору пожертвувань

Встановивши у себе скарбничку, Ви не лише ненав'язливо привернете увагу відвідувачів до вашого небайдужого ставлення до найбільш незахищених «верств» котячого та собачого «населення» .Ви водночас дасте людям можливість піддатися спонтанному позову, взявши участь у добрій справі особисто – просто тут і зараз, без усілякого клопоту і пошуків. Пережите при цьому почуття задоволення від власного доброго, шляхетного вчинку асоціюватиметься у людей із вашим закладом і, цілком ймовірно, саме це приємне відчуття знову приведе їх до вас.
КТЗТ надає охайні скарбнички зручних розмірів.


Медикаменти

Нашим підопічним постійно потрібні медикаменти: антибіотики, імуностимулятори, щеплення, протипаразитні засоби і багато що інше. Ми будемо вдячні за надану знижку.


Продукти із закінченим терміном зберігання, недоїдки, залишки

Поки Притулок шукає спонсора, що забезпечує спеціалізований корм, наші підопічні - в першу чергу собаки - охоче їдять різноманітні м'ясні залишки (кости, жили, лівер і т.д.) і м'ясопродукти із закінченим терміном зберігання. Враховуючи, що такі продукти зазвичай просто викидають, - добра справа обійдеться вам зовсім недорого!


Спеціалізований корм для собак і кішок

Гостомельський притулок є чудовою можливістю для спонсорської допомоги й одночасно реклами. Наші вихованці з радістю стануть харчуватися наданим вашою фірмою (безкоштовно або із знижкою) кормом, а над комірами Притулку красуватиметься напис: "Притулок для бездомних тварин ФірмиСпонсора".


Фінансова допомога

Якщо вам зручніше допомогти нам грішми, ми будемо дуже вдячні. Лише корм для п'яти-шести сотень ротів стає щодня в круглу суму. При цьому в нас, на жаль, поки відсутні джерела постійного фінансування.