РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Приватні особи


Сувеніри з символікою КТЗТ в дарунок

Ми прагнемо віддячити нашим меценатам красивим і якісним дарунком з символікою КТЗТ. Залежно від розміру пожертвування ви можете вибрати футболку, чашку, сумку, наклейку на автомобіль, і тому подібне.


Допомога в Притулку

Нам постійно потрібні помічники в наших щоденних справах: приготування їжі, прибирання; поточний ремонт, допомога будівельникам; догляд тварин, вичісування, спілкування з ними. Тим, хто збирається в притулок уперше, буде корисно ознайомитися з правилами поведінки і рекомендаціями по дотриманню гігієни.

Двері Притулку завжди відкрито для всіх бажаючих допомогти, усього в 25 хвилинах їзди від Києва! Кожному знайдеться посильна справа, а дорога не займе багато часу завдяки наведеній схемі проїзду.
Приїжджайте, ваша допомога дуже важлива!


Миски, плошки, ополоники

Миски, поїлки; нашийники, повідці; підстилки, матрасики і все інше, що перестало подобатися або бути необхідним вашому домашньому улюбленцю; меблі.


Корм і медикаменти

Спеціалізовані корми для собак і кішок. Медичні препарати: антигельмінтні, антипаразитарні; витаміни, кормові домішки.


Будматеріали, інструменти та інвентар

Дошки, фанера, древесно-стружечна й -волокниста плита (ДСП і ДВП); цвяхи, шурупи; шифер хвилястий і плаский, єврошифер; лінолеум, руберойд, жерсть; сітка-рабиця; цемент. Різноманітний інструмент - викрутки, кліщі, плоскогубці, молотки; садовий інвентар і механізми.


Фінансова допомога

Важливо!
Кого вповноважено збирати гроші від імені Товариства?

Ваш внесок, нехай невеликий, допоможе уникнути голоду, холоду й страждань тварин, які й без того сьорбнули лиха на своєму віку. Кожні 50, 100, 200 гривень - це забезпечена крупа для каш або кістки для юшки на одну годівлю, а те й на день.

Купіть ситий шлунок і надію відразу сотням чотириногих друзів! Така можливість є в кожного. Не відкладайте на потім: цього "потім" може не бути, якщо Притулок залишиться без корму хоча б на кілька днів.


Розповсюдження інформації

sticker Розповідайте про Товариство й Притулок своїм друзям і знайомим, попутникам, колегам, незнайомим людям; розклеюйте наші наклейки.


Акція «Надрукуй і розклей»

За допомогою домашнього або офісного комп'ютера із принтером ви можете взяти діяльну участь у долі бездомних тварин.


Усиновити тварину з Притулку

Якщо ви подумуєте про придбання домашнього улюбленця, усиновіть одного з вихованців Притулку. Ви ніколи не знайдете більш вдячного й відданого створення, чим власноручно врятована вами від голоду й смерті тварина.


Запрошуємо на роботу в Притулок

Заробітна платня від 50 до 70 грн. в день, безкоштовне харчування, житло на території Притулку.