РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки

Какаду - друг бездомних тварин

Дякуємо мережі магазинів "Какаду" за установку скарбничок і збір пожертвувань серед відвідувачів на потреби Гостомельського притулку для бездомних тварин!

Магазини "Какаду" представлені в Інтернет.
Клацніть по логотипу, щоб приступити до покупок!

Какаду

quote Коли ми створювали інтернет магазин для тварин, то постаралися врахувати всі зоотовари, потреба в яких може виникнути у господаря домашнього улюбленця. У розділах зоомагазину ви знайдете все необхідне для того, щоб утримуваты ваших кішок, собак і інших вихованців в максимально комфортних і здорових умовах: корма для тварин кращих виробників (Acana, Hills, Pro Plan, Royal Canin), тераріуми, акваріуми і клітки, іграшки і інші предмети ужитку. Ви завжди зможете знайти в нашому зоомагазині більше товарів, чим, скажімо, в звичайному магазині для кішок. Наш інтернет магазин для тварин первісно відрізняється підходом: ми самі ретельно відбираємо продукцію, яка потрапляє в його розділи, тому всі зоотовари - найвищої якості. До того ж магазин орієнтується практично на всі види тварин, які можуть жити в домашніх умовах: кішок, собак, птахів, рептилій, гризунів, рибок. У чому б не виникла необхідність (від корму для риб до терратріумов), ви зможете швидко і легко знайти це в розділах нашого зоомагазину.

Екськлюзівность доставки в нашому інтернет магазині для тварин відбувається з сьогодні на сьогодні. Через пару годин все необхідне вашому вихованцеві вже буде у вас!
quote У нашому зоомагазині найширший вибір зоотоваров по всій Україні. Переконайтеся в цьому самі! Для постійних клієнтів в зоомагазині діє програма лояльності і знижки до 10 відсотків!

 
Інші...