РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки

Добре бути комусь потрібним!

Безпритульні тварини чи люди, в яких болить за них душа, - всякому відрадне співчуття і допомога зовні. Тим паче, що серед співвітчизників все ще зустрічаються типи, що демонструють повну байдужість до проблеми жорстокого поводження з тваринами, і зокрема до проблеми бездомних собак і кішок. Тим приємніше буває взнати, що десь на іншому краю світу, в благополучній Голландії, знаходяться люди, які цінують наші зусилля і готові допомогти зі своєї кишені. Які не проводять відмінностей між голландськими і українськими собаками і вважають, що жорстокості немає місця ніде на цій планеті. І найголовніше - вони готові особисто відмовитися від чогось, щоб втілити цю ідею в життя.

Ми від щирого серця дякуємо WERELDASIELEN (Голландія) за гроші на закупівлю пиломатеріалів для виготовлення 200 собачих будок. Завдяки щедрому пожертвуванню притулок відновить цього літа здебільш "житлового фонду", і собаки отримають міцний і теплий будинок на наступні декілька років. Настільки масштабне оновлення "квартир" відбувається мабуть вперше в історії притулку!

Крім того, ми щиро вдячні за гроші на заробітну плату для одного з робітників притулку до кінця 2010 р.
Оплата праці робітників - одна з основних і найважливіших статей витрат притулку. Можна декілька відстрочити оплату комунальних рахунків, можна заморозити ремонт і будівництво, але зарплата повинна виплачуватися в строк. Від кількості робітників безпосередньо залежить, чи багато що буде зроблено в притулку, наскільки якісний догляд отримають кішки і собаки. Таким чином, зарплата робітників - потреба довготривала і постійна, на відміну від слабо передбачуваних темпів поповнення приютського бюджету. Тому гарантовані кошти цінні удвічі.

Пожертвування Wereldasielen - більш ніж грошова допомога, вже сама по собі настільки важлива і необхідна притулкові. Це ще й постійне визнання важливості нашої діяльності, знак довіри і могутній стимул до подальших звершень. Спасибі!

Світлана ІванівнаСвітлана Іванівна почала допомагати притулку в 2008 році в ролі волонтера, а незабаром і штатного працівника. Першим її завданням став котячник: прибирання, годування, догляд за кішками. Освоївшись з цією роботою, Світлана Іванівна розширила поле своєї діяльності і на собак. Зараз вона - один з самих досвідчених працівників притулку. Фізично важка і брудна робота, примітивні побутові умови, скромна оплата праці, постійно виникаючі проблеми, що вимагають рішення, - все це сприяє текучці працівників. Тому дуже важливо утримання досвідчених співробітників, чому й сприяє гарантована заробітна плата, що стала в 2010 році реальністю завдяки Wereldasielen.

 
Інші...