РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки

LuckyLovers допомагають тваринам в Україні

Компанія Web Media Group, засновник мережі www.LuckyLovers.net, що допомагає людям у всьому світі знаходити нових друзів, а іноді й свою кращу половину, 24 жовтня 2007 р. запустила програму допомоги тваринам LuckyLovers Animals Welfare Program. Цілі програми - залучення уваги світової громадськості до тяжкого становища бездомних собак і кішок в Україні; забезпечення об'єктивної інформації про стан справ у сфері захисту тварин; підтримка благородних починів, направлених на поліпшення ситуації.

Заклик, з яким LL звернулася до своїх користувачів, починається такими словами:

Дорогі друзі,

Протягом багатьох років наш колектив бере участь у різних програмах проти жорстокості у відношенні до тварин, створює освітні і добродійні Веб-сайти, постійно підтримує матеріально декілька притулків, товариство Humane Society, асоціації Wild Life і тих, хто займається порятунком тварин. Але хоча ситуація більш-менш під контролем в західних країнах, бездомні тварини в східній Європі піддаються страхітливо жорстокому поводженню.

Однією з наших головних цілей цього разу є положення бездомних тварин в Україні.

Під час своїх неодноразових візитів до України наші співробітники були шоковані жорстокістю відносно собак і кішок, і байдужістю властей. Деякі з тварин, спійманих службою вилову, використовуються для болісних експериментів. Бездомних собак часто забивають палицями, вбивають електричним струмом або паралізують із застосуванням заборонених отрут, прирікаючи на повільну болючу смерть. Замість усипляння тварин за допомогою евтаназії (тобто акту безболісної смерті), служба вилову використовує дітілін (suxamethonium chloride) - отруту, яка паралізує тварину і викликає смерть від задухи після кількох годин агонії. Є численні докази того, що бідні створення все ще знаходяться в свідомості та відчувають весь цей біль перед смертю. Часто тварин б'ють ногами або металевими палицями, після чого топлять або спалюють живими.

Багато людей стають свідками знущань і вбивств тварин - крихітних кошенят, живцем упакованих в целофановий кульок і кинутих у річку; людей, що свідомо збивають бездомних тварин автомобілем; новонароджених цуценят, викинутих на пустирі вмирати далеко від їх матері. Серце кожної людини розривається від численних подібних прикладів.

Київське міське товариство захисту тварин активно вітає зусилля LuckyLovers по популяризації гуманного відношення до тварин і дякує LL за підтримку!

 
Інші...