РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Організації

Скарбничка для збору пожертвувань

11 12
20 21 22 23 24
25 26 27 28 29
30 31 32 33 34
Ми надаємо металеві і пластикові скарбнички (існуючі фанерні скарбнички використовуються у окремих випадках). У таблиці справа показано, які скарбнички зараз вільні, по їх номерах і типах.


Викачати бланк розписки

Металеві скарбнички
Номера з 20 по 34 (вигравійовані зовні дверець і на ключах)

Є металевим кубом розміром 18x18x18 см з прорізом у верхній грані і дверцями замість однієї з бічних граней. Дверці закриваються на замок для поштової скриньки. Ще одна бічна грань ящика зроблена скляною.

Пластикові скарбнички
Номера 11 та 12 (випалені на ящиках, вибиті на замках і ключах)

Є пластмасовим ящиком з відкидною кришкою і прорізом в дні. Функція цього ящика - захисна. Усередині нього поміщається другий ящик меншого розміру без кришки, в який через проріз потрапляють гроші. Дно і кришку захисного ящика і дно другого ящика пронизує імпровізований металевий затвор. У вільному кінці затвору є отвори, в які пропускається дужка навісного замку. З декоративними і захисними цілями під замок поверх пластмаси підкладається диск з легкого металу (також нанизується на затвор). У спорядженому стані скарбничка нагадує будерброд на шпажці.

Умови надання
Київське товариство захисту тварин надає скарбнички для збору добродійних грошових пожертвувань на користь Гостомельського притулку для бездомних тварин на наступних обов'язкових умовах.

  1. Скарбничка надається за умови підписання договору куратором, що несе персональну відповідальність за схоронність скарбнички і дотримання вимог до порядку збору пожертвувань. Своїм підписом куратор підтверджує свою повну і безсуперечну згоду підкорятися цим вимогам.
  2. Скарбничка є ящиком (або кількома, залежно від конструкції), що закривається, із замком і ключем. У будь-який момент часу сама скарбничка є власністю її власника, а всі зібрані за її допомогою пожертвування - власністю КТЗТ. Дублікат ключа зберігається в Презідента КТЗТ або власника. У будь-який час, коли скарбничка є публічно доступною, Президент КТЗТ має право без попереднього узгодження вилучити скарбничку разом з її вмістом, або лише вміст скарбнички, під розписку, завірену печаткою КТЗТ.
  3. Куратор уживає всіх необхідних заходів по забезпеченню схоронності скарбнички і зібраних в неї пожертвувань. В разі втрати або пошкодження скарбнички, замку, ключа куратор компенсує витрати на відновлення, сума яких визначається Презідентом КТЗТ або власником. Забороняється вносити зміни до конструкції і оформлення скарбнички, зокрема самостійно міняти замок. У випадку, якщо доопрацювання конструкції або зміна замку об'єктивно необхідне, куратор погоджує її з власником і забезпечує передачу йому всіх існуючих запасних ключів (не менш одного).
  4. Місце установки скарбнички обмовляється при підписанні договору і наноситься на карту. Про всі переміщення скарбнички куратор повідомляє на форумі КТЗТ або власникові.
  5. Куратор забезпечує передачу всіх зібраних в скарбничку коштів Презіденту КТЗТ в порядку, встановленому останнім. Не рідше за раз в місяць, а в разі завчасного попередження на форумі КОЗЖ - разу в два місяці, куратор повідомляє на форумі КТЗТ або власникові розмір переданої суми. На цій підставі власник робить виводи про рентабельність скарбнички.
  6. Після закінчення збору пожертвувань (за ініціативою куратора або на вимогу власника) куратор зобов'язаний негайно вилучити скарбничку з обігу, передати всі зібрані кошти і відзвітувати по ним в звичайному порядку, після чого в тижневий термін передати скарбничку особі, що вказано власником.
  7. Власника скарбнички уповноважений представляти Олексій Косенков (admin).

Нагадуємо: якщо ви вирішили встановити скарбничку самостійно, будь ласка, повідомите про це Презіденту КТЗТ і адміністрації Веб-сайту (див. розділ Контакти). Виявлені скарбнички з символікою КТЗТ, про які було не сповіщено, без подальших з'ясувань розглядатимуться як несанкціоновані. Ми залишаємо за собою право ефективно боротися з несанкціонованими інсталяціями. 
Інші...