РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Приватні особи

Розповсюдження інформації

Один із найдоступніших і при цьому дуже важливих способів допомогти нам - це розповсюдження інформації про нас. Розповідайте про Товариство й Притулок своїм друзям і знайомим, попутникам, колегам, незнайомим людям.

Ми виступаємо за найбільш передовий, цивілізований, гуманний і ефективний спосіб контролю над бездомними тваринами. Стерилізація здатна безкомпромісно вирішити проблему безпритульних собак і кішок, заощадивши гроші платників податків і перервавши варварську практику знищення найвідданіших друзів людини.

Наша боротьба поки далека від завершення. В рядах міських чиновників ми зустрічаємо жорсткосердню байдужність, а часто й злочинне прагнення нажитися на стражданнях наших менших братів. Гостомельский Притулок надає дах усім нужденним тваринам, не присипляючи жодне з них. Цим він унікальний не лише в Києві, але й за його межами.

Так виглядають наліпки КТЗТ
sticker
Розкажіть людям про це!
Це не коштує вам нічого, й займе всього кілька хвилин часу.

Більш докладну інформацію про нашу громадянську позицію й нашу діяльність ви можете почерпнути з розділу Товариство сайту.

Розклеюйте наші наліпки на виду в людних місцях!
(Несанкціоноване розкліювання реклами в громадському транспорті є порушенням правил пасажироперевезень. Пам'ятаєте про це самі, інакше вам в грубій формі нагадає водій, кондуктор, машиніст або черговий міліціонер). Подробиці див. на Форумі.

 
Інші...