РУС | УКР | EN | DE



Ваш внесок

Ваш внесок / Приватні особи

Допомога в Притулку

Всього в 25 хвилинах від Києва в Гостомельському притулку постійно потрібна допомога в наших щоденних справах: приготування їжі (наприклад, очищення напівфабрикатів від упаковки); миття поїлок; принесення свіжої води; прибирання вольєрів та території. Більш активні помічники можуть проявити себе в заняттях, що потребують фізичних зусиль: поточний ремонт, невелика допомога будівельникам; заготівля дров.

Приходьте й просто поспілкуватися з тваринами, для яких людська увага важлива не менше, ніж вчасне годування та пиття. Є багато способів порадувати їх та отримати задоволення самому: гра з тваринами; вичісування шерсті; прогулянки за територією; влітку купання. Візьміть з собою улюблені собачі ласощі – сухарі, сушки-баранки, ковбасу, і задоволення ваших нових друзів буде безмежним.

В притулку кожному знайдеться справа по силам. Приїзджайте, ваша допомога дуже важлива!
Добратися можна на громадському транспорті або автомобілем, використовуючи наведені схеми проїзду.

УВАГА, КОНКУРС wink

Правила поведінки у притулку

Справ у притулку дуже багато, а людей, які ними займаються, – мало. Водити відвідувачів за ручку можливості немає. Тому волонтерам, особливо тим, які приїхали вперше, необхідно самим знати, що можна і чого не потрібно робити.

  1. Відразу після приїзду обов’язково покажіться керівникам, Асі Вільгельмівні або Валерію Миколайовичу, якщо вони є в притулку. Їх фотографії дивіться в розділі Контакти.
    Ви не тільки познайомитесь з хорошими людьми, отримаєте першу найбільш актуальну та достовірну інформацію; але й поставите адміністрацію до відома, хто ви й чим займаєтесь на території. Перед самим першим відвідуванням краще зідзвонитися з керівниками та пересвідчитися, що вони будуть у притулку на момент вашого візиту.

  2. Не дійте самостійно. Краще спитайте: чи можна (чи потрібно) погодувати, зайти, дати...
    Крім керівника, в притулку працюють наймані працівники. У них питати дозволу нема потреби, вони відповідають тільки за свою роботу і якщо щось станеться – спитають не з них. Будь-яку матеріальну допомогу передавайте тільки керівникам особисто в руки.

  3. Візьміть звичку відразу ж закривати за собою двері. Не випускайте собак за ворота, а якщо вони вибігли – негайно повідомте працівникам. Двері вольєрів, якщо вам дозволять туда заходити, закривайте на гачок. У котів двері подвійні, як у шлюзі, – це необхідно для їх безпеки.
    В будь-який момент – наприклад, коли ви заходите до котів, – до приміщення може увірватися зграя собак, яка супроводжує іншого волонтера або робітника з кастрюлею собачої їжі. В результаті котам не поздоровиться. Ще варіант: собаки можуть загризти іншого собаку, якщо він вибіг з вольєру через відкриті двері, зайшов за волонтером до чужого вольєру і т.ін. Тварин не можна змішувати та переміщати з одного вольєру до іншого.

  4. Не приводьте з собою психічно неврівноважених осіб. Вони в притулку не вилікуються, а скорше тільки начудять. Такі випадки були і, на жаль, періодично повторюються. Особисті претензії будь-якого змісту теж краще лишити за воротами.

  5. Не обов’язково вам відразу все дадуть, нададуть відповіді на всі питання або будуть ходити поряд та все показувати. Проявіть терпіння.
    Вам та вашому бажанню допомогти звичайно ж завжди раді! Але у кожного в притулку є обов’язки, які необхідно виконати, а ваш приїзд став у деякому роді несподіванкою. Якщо працівники будуть відволікатися, вони забудуть або не встигнуть зробити щось важливе.

  6. Налаштуйтеся на роботу. Відверто гуляючим та нудьгуючим виглядом ви демонтруєте неповагу до людей, які щоденно здійснюють неможливе своєю важкою та самовідданою працею.
    Приїхали допомагати – допомагайте. А погуляти на свіжому повітрі краще у міському парку. Справа не у ваших вміннях, а у бажанні допомагати – на практиці, справою, власноруч. Якщо таке бажання відсутнє, то від вашого візиту можуть лишитися неприємні спогади не тільки у притулку, але й у вас самих.

Листівка про гігієну в притулку Гігієна при відвідуванні притулку

Збираючись до притулку, одягайтесь в зручний робочий одяг та взуття: і вам працювати буде зручно, й не доведеться турбуватися, коли собаки на радощах полізуть з вами «обніматися». В притулку дотримуйтеся звичайних правил гігієни при контакті з тваринами: ретельно мийте руки та обличчя з милом; по поверненні додому відразу ж треба випрати робочий одяг, уникаючи його контакту з домашніми речами.

Якщо у вас живуть домашні тварини, будьте особливо уважні. Пам’ятайте, яким чином тварини попадають до притулку: їх підбирають поранених, виснажених та хворих. Тому в частині гігієни ставтеся до тварин з притулку як до вуличних. Таким чином ви уникнете неприємних переживань, якщо з’ясується, що собака чи кішка, з якими ви поспілкувалися в притулку, незабаром захворіла.

В притулку знаходиться листівка, яка присвячена темі гігієни. В електронному вигляді її можна загрузити, якщо клацнути мишкою на картинці. (Формат Microsoft Word)


 
Інші...