РУС | УКР | EN | DEПритулок

Притулок / Фотогалерея

Етапи Великого Шляху > Собачі будки

Необхідність споруди нових будок для собак виникає періодично. Дерев'яні будки просто неба піддаються не лише дії доща і сніга, але і пустотливих кігтів і зубів мешканців, які заради розваги можуть неабияк пошарпати конструкцію. І хоча будки просочуються відпрацьованим маслом і встановлюються на піддони, а зверху покриваються шифером або навіть листовим залізом, раз в декілька років їх доводиться міняти. Останнє велике оновлення сталося зимою 2007-2008 р. На жаль, будки будувалися людьми недосвідченими і не протрималися довго.

Весной 2010 р. завдяки допомозі Wereldasielen (Голландія) стало можливим виготовлення відразу 200 нових будок!! Це дозволить одним махом відновити велику частину "житлового фонду". У травні замовлення на виготовлення будок отримала пилорама поблизу притулку, оскільки її близьке сусідство дозволяє заощадити на транспортуванні. Валерій Миколайович передав креслення, і робота закипіла. До святкування десятирічного ювілею притулку частина будок було закінчено, і 12 червня силами робітників і волонтерів розставлено у вольєрах. Решту буде розставлено у міру готовності.

Залишається сподіватися, що завдяки систематичному контролю за процесом виготовлення з боку Валерія Миколайовича і професійним навикам теслярів якість споруди виявиться на висоті, і нові будки прослужать довгі роки.