РУС | УКР | EN | DEПритулок

Притулок / Фотогалерея

Ми протестуємо > Серія пікетів проти зоо-"реалізму"

*) Зоореалізм - система поглядів на проблему бездомних тварин і способи її рішення, засадничою ідеєю якої є вбивство "на благо". Зоореалісти стверджують, що безболісно вбити бездомну тварину гуманніше ніж дозволити їй "мучитися" на вулицях міста, піддаючись небезпекам і поневірянням. Необмежене знищення пропонується як єдиний реально здійснимий (звідси "реалізм") спосіб вирішення проблеми бездомних тварин. На офіційному рівні зоореалізм сповідує міська влада Харкова.

У лютому-березні 2013 р. зоозахисники провели серію пікетів перед будівлею Деснянського районного суду м. Києва, в якому розглядалася справа за позовом керівниці Харківського муніципального "притулку" для бездомних тварин та ідейної зоореалістки Ю.Шаповалової, на пару з комерсантом на крові тварин, директором фірми по виготовленню мобільних крематоріїв та інших засобів для знищення "біологічного сміття", до автора газетної статті про зоореалізм, активної київської зоозахисниці Т.Метельової.

Хоча пікети проводилися на підтримку Т.Метельової, в зоозахисних кругах вони сприймалися в першу чергу як ідеологічне протистояння зоозахисників і зоореалістів.