РУС | УКР | EN | DEБібліотека

Бібліотека / Законодавство

Розпорядження № 678 «Про заходи щодо утримання диких тварин у м. Києві»

Виконавчий орган Київської міської ради
(Київська міська державна адміністрація)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08.06.2007 № 678
м. Київ

Про заходи щодо утримання диких тварин у м. Києві

Керуючись статтями 7, 25, 28, З0 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та з метою недопущення жорстокого поводження з дикими тваринами, підсилення гуманності та моральності в суспільстві, попередження інфікування мешканців міста Києва заразними захворюваннями від диких тварин, яких використовують у спортивних, видовищних заходах, фото- та відеозйомках, при організації розваг (дозвілля) тощо:

 1. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати пропозиції Міністерству охорони навколишнього природного середовища України щодо розробки порядку утримання диких тварин у населених пунктах України.
 2. Власникам диких тварин (в тому числі і птахів) в м. Києві проводити обов'язкову реєстрацію та електронну ідентифікацію цих тварин в комунальному підприємстві «Центр ідентифікації тварин».
 3. Управлінню ветеринарної медицини в м. Києві звернутися до Державного департаменту ветеринарної медицини з клопотанням стосовно розробки ветеринарно-санітарних заходів ветеринарної медицини, форми та змісту заяви на отримання дозволу компетентного органу на проведення виставок, змагань тварин, ярмарків, аукціонів, вистав з тваринами, що мандрують, тощо.
 4. Керуючись статтею 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення Головному управлінню МВС України в м. Києві вжити заходів щодо недопущення використання диких тварин під час надання комерційних послуг населенню без наявності на те дозволу компетентного органу.
 5. Зобов'язати керівників усіх підприємств, установ, організацій (ресторани, розважальні заклади тощо), що утримують диких тварин з метою їх використання у спортивних, видовищних заходах, фото- та відеозйомках, при організації розваг (дозвілля), в тримісячний термін зареєструвати їх в Управлінні ветеринарної медицини в м.Києві.
 6. Комунальному підприємству «Центр ідентифікації тварин» спільно з представниками компетентних органів та громадських організацій із захисту тварин в установленому порядку:
  1. Проводити обстеження умов утримання диких тварин;
  2. У разі виявлення порушень вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» з боку власників диких тварин передавати матеріали щодо порушників до компетентного органу для відповідного реагування.
 7. Комунальному підприємству «Притулок для тварин» розглянути питання організації приміщень для перетримки вилучених у судовому порядку диких тварин на території Пункту первинного ветеринарного огляду та перевантаження на вул. Сирецькій, 31-а у Шевченківському районі.
 8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Кільчицькій І.P. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
 9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кільчицьку І.P.

Голова                                                       Л.Черновецький

Адреса Розпорядження в Інтернет: http://kmv.gov.ua/getdoc.asp?Id=5999