РУС | УКР | EN | DEБібліотека

Бібліотека /

На Сумщині посадили чоловіка за знущання зі свого собаки

На Сумщині завершився судовий процес у справі знущання над собакою на прізвисько Тайсон. 37-річного господаря пса, який ледь не забив його до смерті, засудили до чотирьох місяців арешту.

Це перший подібний прецедент в Україні, коли людину визнали винною та покарали за жорстоке поводження з тваринами.

Інцидент стався кілька місяців тому в селищі Угроїди. Собака не терпів запаху алкоголю, і відмовлявся їсти, коли хазяїн був напідпитку. Тоді чоловік схопив ножа та лопату і помстився за непокору. З дев'ятьма колото-різаними ранами та відрубаним хвостом пес розірвав металевий ланцюг і вирвався на волю.

"Собака, не витримавши жорстокого ставлення, своїм тілом розбив скло, уявіть собі, і вискочив на вулицю. Можливо, це врятувало йому життя", - розповів керівник слідчого відділення Краснопільського райвідділу міліції Віталій Козир.

Закривавлений та знесилений Тайсон доповз до сусідського двору. Сусідка перев'язала собаці рани та викликала захисників тварин. Вони зібрали необхідні документи і подали заяву до міліції.

Адреса матеріалу в Інтернет: http://tsn.ua/ukrayina/vpershe-v-ukrayini-lyudinu-uv-yaznili-za-znushchannya-z-tvarini.html