РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
ФорумАвтор Тема: Київ - зона лиха бездомних тварин  (Прочитано 2942 раз)  Share 

Воля

 • Повідомлень: 2
  • Перегляд профілю
Київ - зона лиха бездомних тварин
« : Грудень 11, 2007, 03:00:12 pm »
Я сам маю котика. Перебуваю на пенсії і чим  можу допомагаю  бездомним тваринам. Але це краплина в морі. Цими днями написав голошення-звернення до мешканців будинку з тим, щоб вони допогли нещасним тваринам хто чим може. Це оголошення зхірвали через кілька хвилин. Ненависть до тварин серед людиноподібних істот вражає Люди самі об"їдаються. жирують, але їх не мучить життя тварин, їм, бачте, вони заважають своїм нещасним виглядом. Інколи бачиш, як солітні дяді просто футболять кішок. На це дивляться діти і повторюють злочини дорослих. Вважаю , що нашу державу треба оголосити  ЗОНОЮ ЛИХА ПО ВІДНОШЕННЮ ДО  БЕЗДОМНИХ ТВАРИН. Олігархи повинні відраховувати на порятунок тварин якийсь процент, адже це вони перет ворили Україну на країну біднихє і  знедолених жебраків як серед людей, так і серед тварин. Ми не маємо права називатися цивілізованою державою, доки не проявлятимемо гуманне ставлення до  обездолених тварин. Вони  не винні, що бездушні люди  погралися з ними, а потім викинули на вулицю як непотріб.  Соромно і страшно жити в такій країні, де нікого не поважають. І треба судити начальників ЖЕКів, у яких зарплата перевищує 5000 гривень на місяць за варварство супроти тварин.
Можливо, у когось є інформація про те, чи  виділяє якась організація корм для тварин? Відгукніться.
Треба щось робити, інакше ми будемо прокляті навіки природою, яку ми збезчестили.
Якщо ми господарі Землі, то треба поводитися відповідно, а не продовжувати, або спостерігати  байдуже за злочинами.

Перепечко Катерина

 • Гість
Re: Київ - зона лиха бездомних тварин
« Reply #1 : Грудень 11, 2007, 03:53:56 pm »
пане Воля, зворушена вашим відгуком на те, що коїться. дякую від нас усіх. на прикладі нашого притулку, можу сказати, що деякі виробники консерв, бутербродів і такого іншого підвозять прострочену продукцію. цим в основному і годують собак. ми купуємо їх нормальну собачу їжу, але достається лише цуценятам та післяопераційникам. бо тварин дуже багато. інші фірми також пропонували іжу, наприклад, кафе, птахофабрика - відходи. але вони не можуть завозити це до притулку. а власним коштом - дуже дорого, бо потрібно відразу забрати на тиждень їжі. в цьому проблема... кошти держава не виділяє. 600 душ живуть завдяки пожертвам простих києвлян.

Воля

 • Повідомлень: 2
  • Перегляд профілю
Re: Київ - зона лиха бездомних тварин
« Reply #2 : Грудень 12, 2007, 10:36:03 am »
На жаль, наша (не наша) держава намагається всі біди перекладає на своїх громадян. А в нас громадяни багаті - байдужі до обездолених людей і тварин,  лишаються  бідні, але їм не під силу. А тварини в Києві плодяться, вже зараз вони активізуються, і до весни їх буде сотні тисяч. У нашому дворі 30-40 котиків. Треба тиснути на Космоса, оскільки він зовсім не ворушиться. Активніше треба працювати  товариствам по захисту тварин. Треба штурмувати адміністрацію. А також підключати Міжнародні контрольні організації. Словом, бити у всі дзвони. Ми не маємо право називатися людьми, доки (без воєн)  існує смерть і муки.

admin

 • Administrator
 • Повідомлень: 4662
 • Я добро помню. Но и зла, тем более, не забываю (С)
  • Перегляд профілю
Re: Київ - зона лиха бездомних тварин
« Reply #3 : Грудень 12, 2007, 11:47:06 am »
На жаль, наша (не наша) держава намагається всі біди перекладає на своїх громадян. А в нас громадяни багаті - байдужі до обездолених людей і тварин,  лишаються  бідні, але їм не під силу. А тварини в Києві плодяться, вже зараз вони активізуються, і до весни їх буде сотні тисяч. У нашому дворі 30-40 котиків. Треба тиснути на Космоса, оскільки він зовсім не ворушиться. Активніше треба працювати товариствам по захисту тварин. Треба штурмувати адміністрацію. А також підключати Міжнародні контрольні організації. Словом, бити у всі дзвони. Ми не маємо право називатися людьми, доки (без воєн)  існує смерть і муки.
Хорошо сказано, чёрт меня побери!..
А вы не хотите принять участие лично? Вступайте в члены КГОЗЖ - и у вас появится полная возможность активнее работать, давить на кого угодно, штурмовать и подключать.

Как вы на это смотрите?