РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
ФорумАвтор Тема: Первые признаки оттепели в делах защиты животных?  (Прочитано 2539 раз)  Share 

admin

  • Administrator
  • Повідомлень: 4662
  • Я добро помню. Но и зла, тем более, не забываю (С)
    • Перегляд профілю
Цитувати
Киевская мэрия показала животным человеческое лицо
К ним будут относиться гуманнее


В минувшую пятницу заместитель председателя Киевской городской государственной администрации (КГГА) Ирэна Кильчицкая подписала два приказа, которые кардинально меняют положение бездомных животных в Киеве. Однако наиболее революционные постановления, которые уравняют в правах киевских беспризорных животных с их сородичами из ЕС, еще находятся на рассмотрении мэра Киева Леонида Черновецкого. Представители зоозащитных обществ уже сейчас не скрывают своей радости. По их словам, принятых в пятницу решений они ждали больше десяти лет.

Подробнее здесь: http://animalprotect.org/library/movement_info/46

admin

  • Administrator
  • Повідомлень: 4662
  • Я добро помню. Но и зла, тем более, не забываю (С)
    • Перегляд профілю
Оттепель продолжается?
« Reply #1 : Лютий 07, 2007, 03:27:01 pm »
Забавно читать распоряжение городских властей о том, что Закон Украины о жестоком обращении с животными все-таки нужно соблюдать. Однако, если хоть так сработает, - пусть будет:

Розпорядження №106 Київської Міської Державної Адміністрації від 06.02.2007
Цитувати
Про додаткові заходи, пов'язані із поводженням з тваринами

Відповідно до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" з метою захисту від страждань і загибелі тварин унаслідок жорстокого поводження з ними, забезпечення умов життя тварин, які відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям, та укріплення моральності й гуманності суспільства:

Комунальним підприємствам "Центр ідентифікації тварин", "Притулок для тварин", Київській міській лікарні ветеринарної медицини забороняється застосовувати негуманні методи умертвління тварин, що призводять до загибелі від задушшя, електричного струму, больових ін'єкцій, отруєння, курареподібних препаратів, перегріву, та інші больові методи.

...

Не менее важны и последующие пункты:

Цитувати
Комунальному підприємству "Притулок для тварин" та Київській міській лікарні ветеринарної медицини з метою регулювання чисельності тварин в м.Києві, що не утримуються людиною, проводити їх стерилізацію.

Комунальному підприємству "Притулок для тварин" та Київській міській лікарні ветеринарної медицини передавати безпритульних стерилізованих тварин спеціалізованим організаціям або у притулки для тварин.

Комунальному підприємству "Центр ідентифікації тварин" постійно проводити електронну ідентифікацію безпритульних тварин та щоквартально надавати інформацію Київській міській державній адміністрації.

полный текст Распоряжения см. на сайте гор.администрации и конечно же у нас в Библиотеке: http://animalprotect.org/library/law_info/51
« Останнє редагування: Лютий 07, 2007, 03:29:46 pm від admin »