РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
Форум

Автор Тема: Наші мрії  (Прочитано 507 раз)  Share 

Lol1ta

• Перегляд профілю
Наші мрії
« : Червень 12, 2019, 12:50:08 pm »
Мрію про свій  власний будинок​​​​​​​. Дім моєї мрії - це обов`язково двоповерховий зі сходами, літньою терасою. Біля дома невеличкий садок, квіти, бесідка... І щоб мої собачки гуляли, де їм заманеться. Бо навіть у парках на кожнім кроці надписи "заборонено". А ще хочу, щоб будинок стояв десь поблизу моря, щоб вийти на балкон й почути шум прибою. Кажуть, що мрії збуваються, якщо про них казати. Але цього замало - треба ще й зусілля прикласти.... Всім бажаю здійснення своїх мрій. А може у когось  ще є потреба виговоритися - пишіть. Будемо підтримувати.    O0
« Останнє редагування: Жовтень 21, 2019, 09:45:35 pm від Надя »

Kazik

• Перегляд профілю
Re: Наші мрії
« Reply #1 : Червень 30, 2019, 12:07:24 am »
А моя фольцваген траспортёр[/url], чтоб можно было перевозить собаку не переживая за салон автомобиля.
« Останнє редагування: Жовтень 21, 2019, 09:46:00 pm від Надя »

Hirokimi

• Перегляд профілю
« Reply #2 : Серпень 02, 2019, 04:02:29 pm »
У меня мечта найти себя

Somov

• Перегляд профілю
« Reply #3 : Серпень 22, 2019, 02:17:11 am »
Я вот лично сейчас мечтаю о покупке автомобиля для себя, очень давно хочу но пока бюджет не насобирал

Катрон

• Перегляд профілю
« Reply #4 : Серпень 29, 2019, 09:18:06 am »
Сейчас мечтаю о хороших наушниках для телефона своего. правда не знаю даже какие и выбрать...

Somov

• Перегляд профілю
« Reply #5 : Серпень 29, 2019, 09:20:22 am »
Сейчас мечтаю о хороших наушниках для телефона своего. правда не знаю даже какие и выбрать...
Ну тут все гораздо проще, чем например в моем случаи) Наушники сейчас выбрать не проблема, главное под свой бюджет вариант найти достойного качества. Да и от удобство прослушивания тут многое зависит конечно же, это ключевой фактор по моему.

Если брать по производителям и моделям, то вот у ДжиБиЭль сейчас масса вариантов есть
« Останнє редагування: Жовтень 21, 2019, 09:46:30 pm від Надя »

Oniks

• Перегляд профілю
« Reply #6 : Жовтень 16, 2019, 02:40:44 pm »
много желаний но мало возможностей

sore

• Перегляд профілю
« Reply #7 : Березень 02, 2020, 05:09:04 pm »
Я мечтаю поскорее сменить специальность! Уже просто не могу на второй работе работать, так сказать профессионально выгорел.