РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
Форум



Автор Тема: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта  (Прочитано 9390 раз)  Share 

Sheila

  • Повідомлень: 1232
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #30 : Березня 14, 2013, 12:50:41 pm »
так тогда я не буду уже печатать?

Анна Копцева

  • Повідомлень: 755
  • Я люблю кроликов! Живых.
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #31 : Березня 14, 2013, 12:51:11 pm »
Хорошо, я их возьму с собой в субботу.
Не покупай, не разводи, возьми отказника!

Анна Копцева

  • Повідомлень: 755
  • Я люблю кроликов! Живых.
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #32 : Березня 14, 2013, 12:53:47 pm »
Только вот с подписями не знаю как быть. Распечатать на отдельном листе призыв к помощи? Как сформулировать?
Не покупай, не разводи, возьми отказника!

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #33 : Березня 14, 2013, 12:55:58 pm »
а я не знаю какие призывы - Свет посоветуй пожалуйста Ане что ты там планировала написать
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Sheila

  • Повідомлень: 1232
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #34 : Березня 14, 2013, 01:05:01 pm »
Только вот с подписями не знаю как быть. Распечатать на отдельном листе призыв к помощи? Как сформулировать?
я думала под каждой фоткой писать призыв, ну можно и на отдельном листе что-то типа того, что deema описал и призыв, ну типа так:                                                                                                   У приюта, как и у советского хозяйства, есть 4 трудных периода: зима, весна, лето и осень. 
Эта зима "отожгла по-полной":
- Провалены крыши сараев;
- Оторвался водослив по периметру и мокрые стены еще одной такой зимы могут не пережить;
- Сломан дымоход и верх одной печки;
- Разрушен уличный вольер для кошек;
- Вместе с намерзшим льдом с крыши съезжает черепица.
Очень нужна Ваша помощь на ликвидацию последствий зимы! Помогите восстановить приют!"

Анна Копцева

  • Повідомлень: 755
  • Я люблю кроликов! Живых.
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #35 : Березня 14, 2013, 01:35:31 pm »
Ну вот так вот можно и написать, я попрошу, возможно даже в красном цвете, чтоб "било" в глаза всем, кто будет мимо ходить. На отдельном листе, его разместить наверху, а ниже - ряд фотографий для наглядности.
Не покупай, не разводи, возьми отказника!

Sheila

  • Повідомлень: 1232
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #36 : Березня 14, 2013, 02:01:34 pm »
Да, будет отлично O0

Анна Копцева

  • Повідомлень: 755
  • Я люблю кроликов! Живых.
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #37 : Березня 14, 2013, 03:13:19 pm »
Ну вот я тутачки оттакое от "наваяла". Только тухлыми яйцами в меня не кидайтесь, я вообще не спец. И даже не учусь. Если вдруг что и есть кому исправить - исправляйте, не обижусь. Это можно распечатать в цвете и сверху над фотками прицепить.
Не покупай, не разводи, возьми отказника!

Sheila

  • Повідомлень: 1232
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #38 : Березня 14, 2013, 03:23:05 pm »
ну и отлично! может просто на одном листе А3 это сделать...ну смотрите, как Вам удобней, можно и так

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #39 : Березня 14, 2013, 07:32:29 pm »
Цитувати
немножко перефразировала под нас удобно расписанные основные вопросы на которые приходится отвечать на выставке с Львовского форума, но нам по моему тоже полезно, особенно в связи с тем, что на выставке некоторые будут в первый раз:

Напишу ще тут, що доводиться розповідати людям. Але Ви всі це і так знаєте.

- Притулку быльше 700 собак, и 100 котів.

- Котенята вдома у волонтерів, на перетриках. Ми їх не збираємо, а віддаємо в добрі руки!

- Дорослу тварину брати не лише можна, але й треба!
Див. статтю:
Цитировать
більшість наших громадян, вирішивши завести собі домашнього улюбленця, зазвичай шукають цуценя або кошеня, навіть не розглядаючи пропозицій дорослих тварин. Так, малята й справді солодкі і зворушливі, але радимо замислитися над тим, що і доросла тварина має свої переваги і може принести вам багато радості.

Якщо ви візьмете кошеня або цуценя, на вас чекає веселий гармидер! Малеча потребуватиме надзвичайно багато турботи та уваги. Вам доведеться постійно пильнувати тваринку, годувати що дві-три години, причому коли ці вона не спить і не їсть, то хоче бавитися. Імунна система малят ще занадто слабка, їм загрожують інфекції, тож будьте готові, що вам доведеться звертатися до ветеринара. А ще Вам треба буде обов’язково прогнати глистів, провести вакцинацію, пізніше – зважитися на стерилізацію, а це все – час і кошти.

Існує упередження, буцім «малого можна виховати, а старшого – ні». Це неправда! Доросла тварина набагато менш проблемна, адже вона вже розумніша, і їй легше збагнути, чого ви від неї хочете, з нею легше домовитися. Дорослій собаці чи кішці не потрібно так багато догляду,
вона знає, що можна, а що ні.

Є ще один момент: ніхто не скаже вам достеменно, що виросте
з кошеняти чи цуценяти. Натомість доросла тварина вже є сформованою особистістю, тож можна вибрати собі «готового» співмешканця на свій смак: спокійного чи активного, мовчазного чи товариського, самостійного чи відданого…

Часто буває так, що для літньої людини кіт чи собака стає сенсом життя, «співрозмовником», другом. Однак погодьтеся, було би безвідповідально вісімдесятирічній людині заводити собі маля, яке явно переживе свого господаря. Як показує практика, більшість спадкоємців, які запевняли, що потурбуються про тваринку, отримують спадок, а пещений домашній улюбленець опиняється в притулку, а то й на вулиці…

Отже, взявши дорослу кастровану, вакциновану, звільнену від паразитів тварину з притулку, можна заощадити собі багато клопотів і коштів і водночас подарувати живій істоті другий шанс.

- Київске товариство захисту тварин - громадська організація, яка не отримує грошей ні від держави, ні від міста. Вона виживає лише за рахунок власних коштів волонтерів, пожертв і спонсорської допомоги.

- Ми - волонтери, тобто ентузіасти, і робимо це суто за покликом душі і безоплатно, у вільний від основної роботи час.

- Гроші, які покладуть нам у скриньку, підуть на корм тваринам, які перебувають під нашою опкою, на ветеринарну допомогу, на стерилізацію. Скринька опечатана, відчинятимемо її в присутності керівництва товариства, з протоколом. (ну для тех кто не дождется окончания выставки и не увидит как мы считаем все на стульчике :) но само собой разумеется, что все брошенные в копилку деньги передаются Асе В.)

- Якщо Ви підібрали кішку чи кошенят, ми постараємося Вам допомогти їх прилаштувати. Якщо Ви хочете, щоб ми прилаштовували Вам кошенят, нагуляних Вашою домашньою кішкою - то ... з маком (мы вам не помощники - сами нагуляли сами и разбирайтесь)

- Ми - за стерилізацію як єдиний гуманний спосіб скорочення кількості безпритульних тварин. Ми - проти розведення безпородних і всевдопородних тварин - "для здоров"я", для бізнесу, для самолюбства господарів чи з будь-якої іншої причини.

- Породисті кішки в нас бувають, але це дуже часто - старі, хворі, проблемні тварини. Породистих молодих і здорових кішок ми відаємо, як і всіх інших, стерилізованими(тут у нас есть не большой спорный момент с А.В. но идея такая, что кастрировать нужно всех!!! и люди от нас должны слышать только такую идею) - щоб не виникало спокуси використовувати їх у розплідненні. Породистих кошенят у нас не буває.

если спрашивают, что привозить перечисляем из этого списка http://animalprotect.org/phelp
+ одеяла, подушки, покрывала, лежанки для котов - все чистое
+ кастрюлки, которые можно использовать как миски собакам
и вручаем листовку на которой все подробно расписано
если предлагают крупу, то лучше деньгами, поскольку А.В. закупает ее оптом, и это гораздо дешевле.

по всем спорным моментам отсылайте на форум или к А.В.

ну а в остальном чистой воды импровизация
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Белка

  • Повідомлень: 2320
  • 050 356 4033
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #40 : Березня 14, 2013, 10:25:53 pm »
Анна,
Ваш макет хорошо выглядит  O0, так и делайте! Главное - чтобы плакат был на видном месте и многие его прочитали. Димин текст очень хорош своей конкретностью, мне кажется, это будет полезно для сбора пожертвований. Так что  - удачи на выставке!! :)
Ждать нужно только тех, кто придёт, говорить - только тем, кто слышит, молчать - только с теми, кто понимает.

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #41 : Березня 14, 2013, 10:32:46 pm »
Метро: Арсенальная
Адрес: Киев, ул. И. Мазепы (ул. Январского восстания), 13
Как добраться: После выхода из метро, повернуть налево, и по тротуару до Площади Славы, около пятисот метров.
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #42 : Березня 15, 2013, 11:23:08 am »
будут помогать на выставке

Суббота 16 марта с 9:00-13:00 Надя и Анна Копцева
Суббота 16 марта  с 13:00-19:00 Елена Морозова,  Дарья Литвин

Воскресенье 17 марта с 9:00-13:00 Sasha Larionova
Воскресенье 17 марта с 13:00-19:00  Gabrielle Kate с подружкой
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Anja

  • Повідомлень: 218
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #43 : Березня 15, 2013, 11:34:48 pm »
Скажите чашки еще есть, или ручки...футболки???

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: Выставка ROLANDUS СFA 16-17 марта
« Reply #44 : Березня 16, 2013, 01:14:31 am »
завтр апосмотрим - но должны быть и футболки и чашки
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт