РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
ФорумАвтор Тема: Власта Шовковська-Фірсова попри алергію завела табунець тварин  (Прочитано 2058 раз)  Share 

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10356
    • Перегляд профілю
http://tabloid.pravda.com.ua/lounge/50a5076e49637/

Перша дружина футболіста Олександра Шовковського страждає на алергію на тварин, але живе вдома з двома собаками і двома котами.
Вдома у колишньої телеведучої, а нині домогосподині, Власти Шовковської-Фірсової побували камери "ТСН. Особливе".

Не так давно Власта здійснила свою мрію про сімейний затишок. Вона завжди хотіла мати великий будинок, багато гостей і кілька великих тварин. Але мрія стала ближчою лише кілька років тому, коли її сімейство перебралося до заміського будинку.

У міській квартирі жінка не могла дозволити собі таку розкіш. Адже і Власта, і її син Влад – алергіки. Будь-які домашні тварини викликали у них напади астми.

"Я хотіла, щоб у мене були тварини, щоб ці тварини жили зі мною, і я не боялася померти від цього", - зізнається жінка.

У просторому заміському будинку це стало реальнішим.


Власта - алергік, але попри це не уявляє свого життя без улюблених тварин і живе з ними
Властина мрія здійснилася кілька років тому, коли вона переїхала у заміський будинок. Тепер сім'ю радують четверо домашніх улюбленців: двійко котів і двійко собак.

"Ось це сімейне щастя у нас", - радіє Власта.

Німецький вівчар Міша, південноафриканська бурбулиха Зіба, колишня безпритульна кішка Нюра і шотландець Біблос - усім вистачає місця та любові.

Найпершою у сім'ї з'явилася кішка Нюра. Триколірну красуню-безхатька син Власти підібрав на смітнику у спальному районі столиці.


На правах першої тварини в домі кішка Нюра не любить гостей і інших звірюк
Пізніше киці взяли "чоловіка" - Біблоса.


Британець Біблос любить спати на подушці 
Білявка Зіба з'явилася у хаті останньою. Вона жила за два будинки від Властиної оселі. І в неї закохався Властин німецький вівчар Міша. Бігав до "нареченої" на побачення, поки хазяї не забрали її до себе.


 Вівчар Міша сам знайшов собі наречену

 Колись Зіба жила у сусідів, але через Мішину закоханість переїхала до Власти
А наостанок Власта, яка нині заміжня за бізнесменом Борисом Фірсовим, зізналася, що мріє рідко. Частіше жінка, за її словами, просто каже собі, чого вона хоче і наполегливо йде до своєї мети.

Та все ж заповітні мрії в неї є.

"Хочу жити дуже довго. Хочу побачити своїх онуків, хочу побачити своїх правнуків і праправнуків", - зізнається господиня будинку.


Власта поділилася мрією: "Хочу жити дуже довго. Хочу побачити своїх онуків, хочу побачити своїх правнуків і праправнуків"
До слова, про великий затишний будинок Власта теж колись мріяла. І коли ця мрія здійснилася, вона не пускає туди чужих людей.

"Затишок і тепло вдома у моєму розумінні неможливі без тварин. Тому я і хотіла побудувати свій будинок так, щоб у ньому було багато людей, але щоб це були найближчі люди. Я сюди нікого не пускаю", - зізнається Власта.


 Дружина Фірсова: "Затишок і тепло вдома у моєму розумінні неможливі без тварин"
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Maximfini

  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Тест
ніколи  не мала диких тварин вдома. Вважаю, що це не зовсім природньо-дика тварина завжди лишиться дикою, скільки її не годуй
как правильно выбрать ботинки - http://www.inboots.com.ua/blog/articles/kak-vyibrat-botinki