РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
Форум



Голосування

Я буду помогать на выставке

Суббота 10 ноября с 9:00-14:00
0 (0%)
Суббота 10 ноября  с 14:00-19:00
1 (25%)
Воскресенье 11 ноября с 9:00-14:00
1 (25%)
Воскресенье 11 ноября с 14:00-19:00
2 (50%)

Всього голосів: 2

Автор Тема: выставка котов 10-11 ноября 2012  (Прочитано 6933 раз)  Share 

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #15 : Листопада 09, 2012, 01:24:52 am »
что ж такое что никто не хочет постоять на выставке? что приюту лишняя пара тысяч помешает? или все могут хоть какую то часть от этих тысяч так подкинуть для приюта?
ни че ж не стоит особенного проснутся по раньше, и постоять там поболтать несколько часиков? + реклама приюта, может удастся осчастливить какое то животное, тем что кто кого то  выберет себе

 не сложно совершенно - девочки мальчики - будьте отдающими и жертвенными! записывайтесь в список
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #16 : Листопада 09, 2012, 02:04:22 am »
немножко перефразировала под нас удобно расписанные основные вопросы на которые приходится отвечать на выставке с Львовского форума, но нам по моему тоже полезно, особенно в связи с тем, что на выставке некоторые будут в первый раз:

Напишу ще тут, що доводиться розповідати людям. Але Ви всі це і так знаєте.

- Притулку  быльше 600 собак, и 120 котів.

- Котенята вдома у волонтерів, на перетриках. Ми їх не збираємо, а віддаємо в добрі руки!

- Дорослу тварину брати не лише можна, але й треба!
Див. статтю:
Цитировать
більшість наших громадян, вирішивши завести собі домашнього улюбленця, зазвичай шукають цуценя або кошеня, навіть не розглядаючи пропозицій дорослих тварин. Так, малята й справді солодкі і зворушливі, але радимо замислитися над тим, що і доросла тварина має свої переваги і може принести вам багато радості.

Якщо ви візьмете кошеня або цуценя, на вас чекає веселий гармидер! Малеча потребуватиме надзвичайно багато турботи та уваги. Вам доведеться постійно пильнувати тваринку, годувати що дві-три години, причому коли ці вона не спить і не їсть, то хоче бавитися. Імунна система малят ще занадто слабка, їм загрожують інфекції, тож будьте готові, що вам доведеться звертатися до ветеринара. А ще Вам треба буде обов’язково прогнати глистів, провести вакцинацію, пізніше – зважитися на стерилізацію, а це все – час і кошти.

Існує упередження, буцім «малого можна виховати, а старшого – ні». Це неправда! Доросла тварина набагато менш проблемна, адже вона вже розумніша, і їй легше збагнути, чого ви від неї хочете, з нею легше домовитися. Дорослій собаці чи кішці не потрібно так багато догляду,
вона знає, що можна, а що ні.

Є ще один момент: ніхто не скаже вам достеменно, що виросте
з кошеняти чи цуценяти. Натомість доросла тварина вже є сформованою особистістю, тож можна вибрати собі «готового» співмешканця на свій смак: спокійного чи активного, мовчазного чи товариського, самостійного чи відданого…

Часто буває так, що для літньої людини кіт чи собака стає сенсом життя, «співрозмовником», другом. Однак погодьтеся, було би безвідповідально вісімдесятирічній людині заводити собі маля, яке явно переживе свого господаря. Як показує практика, більшість спадкоємців, які запевняли, що потурбуються про тваринку, отримують спадок, а пещений домашній улюбленець опиняється в притулку, а то й на вулиці…

Отже, взявши дорослу кастровану, вакциновану, звільнену від паразитів тварину з притулку, можна заощадити собі багато клопотів і коштів і водночас подарувати живій істоті другий шанс.

- Київске товариство захисту тварин - громадська організація, яка не отримує грошей ні від держави, ні від міста. Вона виживає лише за рахунок власних коштів волонтерів, пожертв і спонсорської допомоги.

- Ми - волонтери, тобто ентузіасти, і робимо це суто за покликом душі і безоплатно, у вільний від основної роботи час.

- Гроші, які покладуть нам у скриньку, підуть на корм тваринам, які перебувають під нашою опкою, на ветеринарну допомогу, на стерилізацію. Скринька опечатана, відчинятимемо її в присутності керівництва товариства, з протоколом. (ну для тех кто не дождется окончания выставки и не увидит как мы считаем все на стульчике   но само собой разумеется, что все брошенные в копилку деньги передаются Асе В.)

- Якщо Ви підібрали кішку чи кошенят, ми постараємося Вам допомогти їх прилаштувати. Якщо Ви хочете, щоб ми прилаштовували Вам кошенят, нагуляних Вашою домашньою кішкою - то ... з маком (мы вам не помощники  - сами нагуляли сами и разбирайтесь)

- Ми - за стерилізацію як єдиний гуманний спосіб скорочення кількості безпритульних тварин. Ми - проти розведення безпородних і всевдопородних тварин - "для здоров"я", для бізнесу, для самолюбства господарів чи з будь-якої іншої причини.

- Породисті кішки в нас бувають, але це дуже часто - старі, хворі, проблемні тварини. Породистих молодих і здорових кішок ми відаємо, як і всіх інших, стерилізованими(тут у нас есть не большой спорный момент с А.В. но идея такая, что кастрировать нужно всех!!! и люди от нас должны слышать только такую идею) - щоб не виникало спокуси використовувати їх у розплідненні. Породистих кошенят у нас не буває.

если спрашивают, что привозить перечисляем из этого списка http://animalprotect.org/phelp
+ одеяла, подушки, покрывала, лежанки для котов - все чистое
+ кастрюлки, которые можно использовать как миски собакам
и вручаем листовку на которой все подробно расписано
если предлагают крупу, то лучше деньгами, поскольку А.В. закупает ее оптом, и это гораздо дешевле.

по всем спорным моментам отсылайте на форум или к А.В.

ну а в остальном чистой воды импровизация
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #17 : Листопада 09, 2012, 08:02:38 am »
Я буду но не с утра...по утрам мне плохо... ;)
В сб или в вс - как скажешь,Юль

Никусь, давай ты сменишь Стефанию в субботу после обеда

и поскольку пока что не понятно кто еще сможет, то я постараюсь в воскресенье весь день постоять

нужны листовки!!!!!!!!!!!  напечатайте кто может - лучше всего первую по списку http://animalprotect.org/thanks/info/1/18
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Anetulka

  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #18 : Листопада 09, 2012, 09:40:54 am »
я могу напечатать штук 50 ч/б
лучше подвезти на выставку? или нужно заранее передать?

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #19 : Листопада 09, 2012, 10:23:34 am »
без разницы как вам удобнее - можно подвезти, можно передать

"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Ника

  • Повідомлень: 2654
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #20 : Листопада 09, 2012, 11:08:14 am »
Девочки,как скажете  :) единственное:собрать то,я соберу в конце выставки,а вот тяжелое мне врачи категорически запретили поднимать больше 3 кг :-\

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #21 : Листопада 09, 2012, 11:36:42 am »
ДА ТАМ НИ ЧЕ НЕ НАДО ПОДНИМАТЬ - ВСЕ СЛОЖИТЬ В ЯЩИК И ОСТАВИТЬ НА МЕСТЕ
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Манул

  • Повідомлень: 2641
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #22 : Листопада 09, 2012, 12:32:55 pm »
по поводы инфы про приют: в приюте таки есть котята, хотя и немного. но есть.

Йа Олько

  • Повідомлень: 1818
  • 8-063-356-00-30
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #23 : Листопада 09, 2012, 03:38:48 pm »
мой пост пропал(

в воскресенье с 14.00 до 18.00 будет девочка Оля, она ездила с нами в приют
на утро ищу людей, если не найду, приеду сама

везти всякие вещички с гаражной распродажи? в прошлый раз они разошлись, кто знает?
live fast - die yuong

Lenachka

  • Повідомлень: 138
  • 050-355-30-16 или 098-218-35-86
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #24 : Листопада 09, 2012, 05:50:45 pm »
если вообще никого не найдете, то я могу подстраховать в воскресенье с утра
Возможность помочь ближнему — уже сама по себе награда, и не следует ждать за это благодарности.

Lenachka

  • Повідомлень: 138
  • 050-355-30-16 или 098-218-35-86
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #25 : Листопада 09, 2012, 05:54:37 pm »
мой пост пропал(

в воскресенье с 14.00 до 18.00 будет девочка Оля, она ездила с нами в приют
на утро ищу людей, если не найду, приеду сама

везти всякие вещички с гаражной распродажи? в прошлый раз они разошлись, кто знает?

на прошлой выставке оч хорошо разошлись разные вещички  ;)
Возможность помочь ближнему — уже сама по себе награда, и не следует ждать за это благодарности.

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #26 : Листопада 09, 2012, 06:48:02 pm »
план на завтра такой:
завтра в 8:30 Блена привозит вещи разгрузить все ей поможет Денис Чернов
к 9.00 подъедет Стефания
к 14:00 приедет Ника и девочка Катя
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Lenachka

  • Повідомлень: 138
  • 050-355-30-16 или 098-218-35-86
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #27 : Листопада 09, 2012, 07:42:01 pm »
Надя, т.е. на завтра уже все расставлены? Что на счет воскресенья?
Возможность помочь ближнему — уже сама по себе награда, и не следует ждать за это благодарности.

Стефания

  • Повідомлень: 305
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #28 : Листопада 09, 2012, 10:23:18 pm »
Хочу уточнить: так я одна буду? В принципе, думаю ничего страшного, справлюсь, вот только жалко опыта маловато :) Но я буду стараться  :)

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Re: выставка котов 10-11 ноября 2012
« Reply #29 : Листопада 09, 2012, 10:28:08 pm »
если ты можешь то приезжай помоги Стефании

с воскресеньем пока не совсем мне ясно
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт