РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
ФорумАвтор Тема: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ  (Прочитано 11512 раз)  Share 

ФАС

 • Повідомлень: 44
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #30 : Жовтень 21, 2009, 05:36:09 pm »
"Мама, давай заведемо собаченятко, прямо зараз!" - кричить з порогу твоя дочка, що достроково повернулася з вечірньої прогулянки. "Ну, діточки", - з надією на це "прямо зараз", тягнеш ти, - "Де ж ми його зараз візьмемо." І тут та, що твоя малолітня шкодить дістає із-за спини якусь дрібну замурзану шавку: "А ось же! Він такий маленький, такий нещасний!" - "А. який же він породи?" - тільки і вдається видавити з себе. "Він дуже хорошої породи, бездомної!" - гордо заявляє твоє п'ятирічне чадо. Ти поперемінно дивишся то на дочку, то на цю грудку шерсті, яка вона дбайливо притискує до грудей. А в голові скажено проносяться думки: "Яке рішення прийняти? Відправити її з щеням на вулицю - хай покладе, де узяла? Залишити на ніч, нагодувати і потихеньку випровадити його, коли дочка засне, а їй потім сказати, що сам втік? Або погодитися, нехай живе - дочка давно мріє про собаку."
"Машенька, давай віднесемо його назад, а в суботу ми сходимо і купимо тобі сьогодення, породистого щеняти", - робиш останню спробу ти - раптом до суботи бажання у дочки перегорить... "Ну що ти, матуся, дивися, він такий нещасний, у нього нікого не немає окрім нас з тобою! Якщо ми його залишимо на вулиці, він же пропаде!" От і все. Ти майже фізично відчуваєш, як рушиться твій звичний, спокійний устрій, а разом з ним - підлогові вази, фікуси в кадовбах, тріщать по швах килими з натуральної шерсті (про, її, тобто шерсть, тепер буде багато!). Чи та варто весь цей красивий побут один, можливо, першого в житті твоєї дитини благородного пориву? Що ти зараз скажеш? "Марш на вулицю, і щоб негайно віднесла собаку туди, звідки узяла!" - так? А потім, опісля сорок років нарікатимеш, що твоя доросла дочка рідко відвідує тебе, коли ти її так потребуєш. У цьому житті все дуже взаємопов'язано.
Ні, зрозуміло, ти цього не зробиш. І раз вже потрапила в таку ситуацію, спробуй отримати з неї максимальну вигоду. Звичайно, перший час тобі здаватиметься це неможливим: калюжі на улюбленому килимі, розбитий глек, з'їдений босоніжок. Але так поводиться будь-яке нормальне щеня, не залежно від того, є у нього родовід або немає. А за умови правильного виховання ця шерстяна грудочка з очима-намистинами принесе твоїй сім'ї користь в сотні разів що перевищує ті первинні незручності.
Важко повірити? І проте це так. Психологи вже давно з'ясували, що у дітей, що ростуть разом з тваринами, розвивається серйозне відчуття відповідальності за ближнього і за свої дії - це цінну людську якість навряд чи можна виховати в собі, проводячи час в товаристві м'яких іграшок. Крім того, діти дуже охоче довіряють чотириногим друзям свої проблеми, турботи, страхи і таємниці. Переважна більшість дітей, за даними психологів, вважають, що собака завжди готовий вислухати, утішити і підтримати в скрутну хвилину. А чи завжди у батьків вистачає на це часу, та і просто уважності, щоб зрозуміти, що у дитини неприємності?
Німецькі психологи на підставі аналізу проведених експериментів і досліджень прийшли до висновку, що домашній собака активно бере участь у вихованні дитини. Уяви собі, що на прикладі собаки діти вчаться цілком людським важливим якостям: вірності, чесності, умінню зберігати таємниці, нездатності на підлоту, терпимості до недоліків інших, умінню прощати образи і безумовності в любові (як не дивно - все це властиво і собаці)!
Отже, перш, ніж відправити свою дочечку назад на вулицю разом з щеням "бездомної породи", подумай, чого ти її позбавляєш - просто живої і незручної тобі іграшки, або вчителя, який допоможе їй стати краще і людяніше. Може, так було потрібно, щоб саме сьогодні ця шерстяна грудочка увійшла до твого будинку. Просто так нічого не буває. Гав!                                                                                                                                                                             Олена Метелкина.

ФАС

 • Повідомлень: 44
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #31 : Жовтень 21, 2009, 05:39:11 pm »
Жорстокість до тварин зароджується в дитинстві.
 Чому так стається?

Все в природі так створено, що існує тісний взаємозв'язок, повна гармонія людини з  усім тваринним  світом. Ніхто не зайвий. Варто  когось усунути  з природного ланцюга, як виникає дисбаланс, з'являються вади в єдиному цілому. Людина як вища істота зобов'язана зберігати і оберігати тварин, щоб у майбутньому  насолоджуватися навколишнім світом. Звідки ж беруться особи, які не тільки не люблять тварин, а жорстоко поводяться з ними, б'ють і знищують їх?
    У людини з народження закладена любов до всього живого. Проте в процесі життя неправильне, інколи жорстоке ставлення батьків до тварин і, перш за все до кинутих, таких, що стали бездомними, формує у їхніх дітей подібну поведінку. Спочатку це проявляється як наслідування дорослих і підлітків, потім ця поведінка все більше закріплюється, набуває патологічних форм  асоціального, агресивного, психопатичного характеру.
   Спостереження за дітьми доводять, що все  починається з ніби безневинного, незначного: подумаєш, дощового черв'яка склом порізав на частини, метеликові крила відірвав. Потім з рогатки горобця або голуба підбив, вибив око у кішки, кинув в сміттєпровід котенят або щенят. Діти наслідують дорослих, коли ті на дитячих очах топлять котенят, щенят, калічать їх, викидають  на вулицю. Якщо увечері хтось, пошкодувавши замерзаючу тварину, заніс її в під'їзд, то до ранку, вона зникне  назавжди  - її викинуть або вб'ють. Виключення, на жаль, рідкісні.

Як це попередити?!
Частіше звертайте увагу дитини на життя тварин. Читайте і обговорюйте з дітьми книги, присвячені розповідям про життя тварин і рослин. Як об'єкт споглядання зовсім не обов'язково вибирати тільки загальновизнаних красенів: білокрилого лебедя, гнідого жеребця, величавого оленя... Це може бути звичайний павук, який так працелюбно плете свою якнайтоншу, але незвичайно міцну павутину; це може бути звичайна мурашка, яка так старанно тягне в свій мурашник вантаж, що перевищує його власну вагу в десятки разів! Розповідайте їм про мужність, силу і сміливість собак, наприклад, про сенбернарів, які врятували життя багатьом альпіністам. Пояснюйте, як ростуть квіти, як вони повертають до світла свої голівки і закриваються перед сном. Хай діти доглядають за кімнатною рослиною або твариною, тим самим ви розбудите в них почуття розуміння природи. Пояснюйте дітям, що любити кішку це не тільки пестити і гладити її. Любити тварин по-справжньому це, перш за все, уміти вставати на їхній захист (або, в крайньому разі, не порушувати спокою і не втручатися в їхнє життя), уміти за ними доглядати.

                                                                                                                                      Вдумайтеся разом з дитиною у слова з твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький Принц»: «Ніколи не забувай: ти завжди відповідаєш за тих, кого ПРИРУЧИВ!»Надя

 • Global Moderator
 • Повідомлень: 10356
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #32 : Жовтень 22, 2009, 09:03:17 am »
как классно написано, а можно у вас попросить скопировать для статьи в газету нашу местную?
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Натаха

 • Гість
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #33 : Жовтень 22, 2009, 07:29:20 pm »
Мне вот стукнула в голову такая идея: использовать листовки для рекламы наших подопечных. Картинки то вставлять надо. И в плане фона наверно лучше белый. Что бы при печати картридж экономить. Пока мысли созрели такие:


Ника

 • Повідомлень: 2654
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #34 : Жовтень 26, 2009, 11:28:48 am »
По-поводу буклетов:сейчас ждем текст.После составления текста,отсылаем его,логотипы и фото профессиональным дизайнерам(Людмила"ФАС" предложила услуги своих дизайнеров по разработке буклетов)вот  :)


Маргоша

 • Повідомлень: 3998
 • Я хочу провести с тобой все мои 9 жизней
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #35 : Жовтень 26, 2009, 12:02:11 pm »
Людмила"ФАС" предложила услуги своих дизайнеров по разработке буклетов)вот

Главное, чтобы бесплатно  ;)
"Прослушал, видно, я случайно.
Зачем вам кот? Скажи скорей."
И я сказала: "Для мурчанья.
И это мне всего важней"

Ника

 • Повідомлень: 2654
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #36 : Жовтень 26, 2009, 12:32:41 pm »
Бесплатно,в качестве помощи

Milka Way

 • Повідомлень: 103
 • Оболонь, 093-811-68-66
  • Перегляд профілю
Re: РАЗРАБОТКА ЦВЕТНОЙ ЛИСТОВКИ О ПРИЮТЕ
« Reply #37 : Жовтень 26, 2009, 10:30:34 pm »
А тут в разделе "спілкування" прочитала потрясающие стихи о собаках и вообще о животніх...вот я и подумала: а может в листовку или буклетик вставить какой-нибудь красивый стих! во-первых стихи такие потрясающие, во-вторых такие жалосливые... ::)
Боже, помоги мне смириться с тем, что я не в силах уразуметь.
Боже, помоги мне уразуметь то, с чем я не в силах смириться.
И упаси меня, Боже, перепутать одно с другим…)