РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
Форум

Автор Тема: ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ ИЗ ПРИЮТА  (Прочитано 30705 раз)  Share 

admin

• Administrator
  • Я добро помню. Но и зла, тем более, не забываю (С)
    • Перегляд профілю
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ ИЗ ПРИЮТА
« : Серпень 24, 2009, 10:17:30 pm »
« Останнє редагування: Листопад 03, 2009, 06:33:56 pm від Катя »

Перепечко Катерина

• Гість
Re: Последние новости из приюта
« Reply #1 : Серпень 25, 2009, 05:57:51 pm »
сегодня девочке стало хуже. http://animalprotect.org/forum/index.php/topic,686.120.html
по словам Иры, котенка в Приюте никто не колол. таким образом, курс антибиотика прерван. рыжего малыша тоже не кололи (ему полагалась противовирусная терапия, но без антибиотика). обоих малышей сегодня перевезли к Тоне Смолий. сейчас дозваниваюсь Тоне.

RAM

• 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : Серпень 28, 2009, 10:46:45 pm »
Сьогодні була в притулку і ось що з цього вийшло:
1. Забрала з притулку двох щенів на постоялки (стоїть Юля): Димка http://animalprotect.org/animal/dogs_info/457 і ще одного необфотканого того ж віку-))) обидва хлопці, бум надіятися, що вдало постоять...
2. Сфоткала морську свиню (попросила адміна викласти фото у відповідній темі);
3. Сфоткала Сіда (попросила адміна створити на нього тему)
4. Знайшла і сфоткала Кукусю (знаходиться в дальніх вольєрах з правого боку)...
5. Сфоткала пару нових бабулькіних котів  (скоро будуть в наших підопічних з ласки адміна, звичайно)
6. Сфоткала нового білого величезного кота БОриса, який жив у 85 річної бабульки (що стало з бабулькою невідомо) але кіт в притулку з бабулькіними котами, дуже боїться, сидить весь час під балками і нічого не їсть...
7. В притулку нова щенявка 1 місячна, сфоткала її, хлопчик, ще не оброблений був...
8. Зясувала, що з котів немає Тигри http://animalprotect.org/animal/cats_info/425, але є Асія (Настя про неї нещодавна питалася)...
Ось такі новини, фото у відповідних розділах розмістить адмін...
Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає, натирай темні до тих пір, поки вони не заблищать. Древня китайська мудрість.

Ксана

• Гість
« Reply #3 : Серпень 28, 2009, 10:53:30 pm »
Цитувати
1. Забрала з притулку двох щенів на постоялки (стоїть Юля)
Я встретилась с Юлей как раз в момент отдачи второго (не Димки) щенка. А отдался ли Димка не знаю...
Цитувати
4. Знайшла і сфоткала Кукусю (знаходиться в дальніх вольєрах з правого боку)..
Значит Кукусю не забрали, а переместили... Если б я раньше знала!!!

admin

• Administrator
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : Серпень 29, 2009, 01:03:16 pm »
Сьогодні була в притулку і ось що з цього вийшло:

Разместил морську свиню
Разместил нову щенявку 1 місячну, хлопчик
Включил Кукусю, дополнил комментарием про вольер
Включил Асію
Выключил Тигру
Разместил Егора
Разместил Сіда, создал тему в Требуется действие

RAM

• 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : Серпень 30, 2009, 12:31:30 pm »
сьогодні Іра повідомила по телефону, що з бабулькіних котів вона МАрсика віддала.
 http://animalprotect.org/animal/cats_info/486
ще одна душа пристроєна-))))) :-%
Завжди дивись на речі зі світлої сторони, а якщо таких немає, натирай темні до тих пір, поки вони не заблищать. Древня китайська мудрість.

Перепечко Катерина

• Гість
« Reply #6 : Вересень 15, 2009, 04:26:31 pm »
сьогодні Іра повідомила по телефону, що з бабулькіних котів вона МАрсика віддала.
 http://animalprotect.org/animal/cats_info/486
ще одна душа пристроєна-))))) :-%
клас!  Майа, а ти в курсі, де можна взяти дані, які Іра бере у нових господарів кішок? є якійсь зошиток у Притулку абощо? я про телефони та імена. є бажання все-таки систематизувати наші спільні досягнення темою на Форумі. якщо таке є (адже телефони беруться, як я розумію), можна їх переписать коли хто буде у Притулку?

ще з новин: зі слів А.В., наразі у Притулку біля 80 цуценят (підкинуто під двері за останні 2 місяці). дівчата...маємо організувати постоялки...

RAM

• 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : Вересень 15, 2009, 05:45:54 pm »
В свій час Віктор показував мені купу листочків з інформацією про привезені ліки та про дані ПХ, які з притулку когось забирали, я могла би це забрати (правда не знаю хто зараз цим добром завідує і внесла би в якусь тему для звіту....
Кать, може домовся з А.В. на завтра, у ґміріка останній день відпустки, і я могла би його попросити зїздити до притулку за бумажками...

Мумми

• 80967408182
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : Вересень 15, 2009, 05:52:38 pm »
К
Значит Кукусю не забрали, а переместили... Если б я раньше знала!!!
Кукусю забрали и забрали давно. С Кукусей перепутали девочку 1,5 года в вольере. Женщине, которая хотела взять Кукусю, Юля с Майей предложили ее, но я перехватила своего ПХ обратно и спасла собаку с улицы, которую сегодня бы забрали в Бородянку по просьбе жителей микрорайона.
Короче Кукуси в приюте нет, но есть очень похожая девочка полтора года. Можно в карточке поменять возраст.
Мне кажется, что мне все это кажется.

admin

• Administrator
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : Вересень 15, 2009, 06:59:28 pm »
Можно в карточке поменять возраст.
Да поменял я уже, и отписался!
Давайте ее переназовем, чтобы не было путаницы

Мумми

• 80967408182
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : Вересень 15, 2009, 07:15:08 pm »
Давайте сделаем фотки собачки, которая у нас есть, а потом переназовем и переделаем карточку...
Мне кажется, что мне все это кажется.

RAM

• 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : Вересень 15, 2009, 08:20:11 pm »
Надь, да вона один в один кукуся, і фотку я здається тобі скидала, глянь в мило, плиз-)))

Перепечко Катерина

• Гість
« Reply #12 : Вересень 15, 2009, 09:47:07 pm »
і я могла би його попросити зїздити до притулку за бумажками...
так, будьласка!

RAM

• 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : Вересень 15, 2009, 09:58:50 pm »
Надь, да вона один в один кукуся, і фотку я здається тобі скидала, глянь в мило, плиз-)))
мала на увазі Настю-)))))

RAM

• 8-095-048-69-90
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : Вересень 16, 2009, 03:49:22 pm »
останні новини з притулку такі:
1. Записи, які вів Віктор про доставлені ліки та координати ПХ згоріли у вогнищі, їх туди кинула А.В., а бачила це Іра. Таким чином записів немає.
2. В притулку є старий сліпий бассет (привезла хозяйка, щоб доживав в притулку);
3. Двоє кошенят, яких я возила до Маргоші, здорові і підросли, знаходяться в кімнаті ветеринара;
4. В притулку нова собака, дівчинка метис добермана 5-6 місяців, дуже контактна, ласкова, звуть Чері (вишенька)-)))) дуже красива і окрас повністю відповідає доберману, тільки структура більш граціозна...
5. Ще є пару нових цуциків-дівчат 304-5 місяців, будуть великими і красивезними
6. Іра просила срочно привезти або передати ліки від лішая, оскільки в неї 9 цуциків, що хворіють на лішай, а в притулку ніхто не знає чим їх лікувати і відповідно не лікують
7. Сід з Білим БОрисом котом все ще сидять в ветеринарній кімнаті і чекають на  ПХ;
8. Фотоапарата в мене немає, тому фоток не робила.... Хто має можливість або передайте фотік або їдьте і фоткайте новеньких-красивеньких-))))