РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
ФорумПерегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - RAM

Сторінок: 1 [2] 3
16
Назву можливо буде поміняти, хоча я б лишила для того щоб скористатися досягненнями наших колег з Лігі-))))
Куратор теми -- Міла Вей...
Я маю переговорити з сусідом про можливість допомоги нам з боку райдержадміністрації, переговорю на наступному тижні. Результат напишу тут в темі.

17
 На зустрічі визвалися шукати спонсорів:
1. Маргоша -- звертається в журнали та газети + робить розсилку з інета на адреси потенційно зацікавлених осіб.

2. Ніка1204 -- зробила обяви, які роздані на зборахі, і які необхідно розклеювати та розкидати в ящики для агітації фізичних осіб.

3.  Аляска, Ніка1204, RAM, КАтя, Перфект Блонд -- розробляють презентацію для компаній -- юридичних осіб.

4. Оголошення про потребу в грошах -- Ніка1204 розробляє текст, Ксана домовляється з метрополітеном про можливість розклеювання в громадських місцях та на стендах реклами.18
Віддам в хороші, надійні руки кицьку 2 років. Звати Фріда. Всіх любить, ластиться, мурчить, дуже любить, коли її вичесують. Фріда товстенька красуня для любителів шовкової шорстки. Супер м'яка, і грайлива киця. Кігті тільки об когтеточку. Фріда хоче бути першою і єдиною. До дітей та іншої живності ласкава.Пи.Си. Якщо хтось вміє робити обявки, зробіть мені, будь-ласка, я тут в гостомелі поклею.

Пи.Пи.Си. Не кидайте в мене помідорами. Я не тягну 4 кішки, лишаю собі дві. Фріда так в горшок не навчилася ходити, буду надіятися, що якщо вона буде в хаті одна, то навчиться.

19
Щасливі історії / Білосніжна ангорська киця
« : Вересень 29, 2009, 04:23:02 pm »
Віддам кішку білосніжна ангорка з янтарними очима. Звуть Умка. 4 роки. Кішка дуже лагідна, спокійна, добра. Може ужитися як з іншою кішкою так і з собачкою. В той же час має характер і на руках сидить не у кожного. Кішка лікувальна, знімає стрес і напругу, а також наслідки всіляких негараздів-)))
3 роки назад підібрала її на роботі, але кішка завжди була домашня. Дуже охайна і чистоплотна. Кігті тільки об когтеточку.
Віддаю, бо інші домашні тварини її ображають, а вона занадно інтелегентна, щоб за себе постояти.
Кішка стерилізована. Віддаю тільки в самі хороші та турботливі руки. Під договір. Заберу відразу ж якщо якійсь негаразди. Кішка мені дорога і хочу щоб вона була щаслива.20
Я ту почала займатися дворовими собаками і в найближчий час збираюся пару собак стерилізувати. Оскільки вони дикі, то розробила план захвату. -)))) І в цей план входить, що під час дії анестезії я одягну їм ошийник червоний, який означає, що соба стерилізована і відлову не підлягає.
Але я таких ошийників у вільному продажу не бачила, бачила тільки на собаках, які в притулку.
Підкажіть де можна взяти/купити пару таких ошийників найближчим часом. Бажано не по захмарних цінах.

21
http://www.1tv.ru/news/social/149847

Необычная выставка открылась в одной из художественных галерей Санкт-Петербурга. Вместо картин перед посетителями - клетки с бездомными животными.

Когда-то владельцы выбросили их на улицу, уже оттуда бродячие псы и кошки попали в приют. Теперь у них появился шанс обрести новых хозяев.

Репортаж Ольги Суховой.

В бывших производственных помещениях, где теперь центр современного искусства - выставка бездомных животных. На Западе таким способом давно пристраивают четвероногих беспризорников. У нас - второй раз.

Вместо картин и скульптур в зале современного искусства - вольеры с бездомными животными. Необычная экспозиция бьет рекорды посещаемости.

Люди искусства решили объединить усилия с одним из самых больших приютов для бездомных животных Петербурга и таким нестандартным способом привлечь внимание к проблеме беспризорных четвероногих.

Евгения Цибульская, волонтер приюта домашних животных "Ржевка": "Когда тебя сначала любят, когда ты маленький и пушистый, а потом выкидывают на улицу. Даже если на тебя никто не нападет, в этом уже большая трагедия".

Главная задача выставки - пристроить животных в хорошие руки. Первая подобная акция, которая прошла зимой, помогла найти надежных хозяев 25 кошкам и 10 собакам.

Мария Ромашова, директор центра современного искусства: "Для приюта это норма, которую они делают за 8 месяцев. А здесь получается за один день. То есть это очень хорошо. И вот сейчас открылись в 12:00. но уже раздали 7 кошек и 8 собак".

Граф думал - выбрали его, а повезло соседу. Но прежде, чем окончательно решится судьба Трэя, он должен продемонстрировать новой хозяйке, что умеет культурно ходить на поводке и готов учиться хорошим манерам.

Кажется, пес не подкачал. Теперь надо оформить ветеринарный паспорт и можно идти домой. Приют будет курировать приемышей и дальше. Периодически проверять условия содержания, чтобы собаки и кошки снова не оказались на улице.

Анастасия Войлокова: "У нас просто кошка дома. Пока не знаю. Вот эта собачка самая спокойная. Поэтому пока думаю еще".

Валентина Грачевская: "Вы посмотрите на ее глаза. И теперь еще будете спрашивать, зачем мы ее взяли. Глазастенькая".

В вольерах, построенных специально для выставки, становится все свободнее. Но так сразу везет не всем. Некоторым придется подождать нового хозяина несколько дней. Все это время волонтеры кормят своих питомцев, и как могут скрашивают ожидание.

Елена Михалькова, волонтер приюта для бездомных животных "Ржевка": "Приходите в приют все, скажи. А то здесь внимание. А в приюте мы сидим одни. Вот Карпушку забирают, тоже хорошая собака. Едет домой счастливица"

Организаторы надеются, что инициативу поддержат и частные петербургские галереи. Каждая такая выставка, как показал первый опыт - это несколько десятков устроенных собачьих и кошачьих судеб.

22
Архів / Терміново передати ПОЛІВАК в притулок.
« : Вересень 21, 2009, 04:35:58 pm »
Дівчата, тут Катя передала полівак для притульських цуценят, він в мене в холодильнику, я привязана до квартири і поїхати не можу, чоловік вертається дуже пізно, коли в притулку вже все зачинено, і дзвінок не працює, таким чином завезти оперативно полівак, який так необхідний цуценятам, я не можу,
В той же час я живу в Гостомелі, вул. Пушкіна, можу вийти до маршрутки і піднести полівак протягом дня після зізвону.
Якщо хтось буде їхати в притулок вдень, наберіть мене, домовимося передати полівак... Дуже важливо, щоб він не був в теплі довго...

23
Приму в хорошие руки и обеспечу достойный уход котенку ( перс или экзот) до одного года. Опыт ухода за котами имеется, ищу в связи с тем, что старый котик-перс умер.
Регион: Киев
Адрес: Русановка
Автор: Сергей
Телефон: 8-050-383-29-84
Опубликовано: 2009-09-02

24
Віктор і А.В. просили сьогодні срочно забрати двох цуциків. Оскільки вони чисті і оброблені проти глистів, бліх, паразитів, щеплені і наразі знаходяться в приміщенні у Віктора.
http://animalprotect.org/animal/dogs_info/475
http://animalprotect.org/animal/dogs_info/476
Якщо є така можливість, то винесіть якнайшвидше на постоялки...

25
ПОзвонила мені Антоніна 80506442018 і питає хто забрав 07.08.2009р. з притулку з останнього вольєру (там де були Щастя та Деррик і кошенята) кішку сіру короткошерстну 4 місяців. Це Антонінина кішка і вона хотіла би її забрати додому. Якщо хтось з волонтерів забрав, прохання перезвонити мені або Антоніні.

26
Сьогодні після притулку таки не втрималася та підібрала безпритульне кошеня, точніше чоловік з дитиною підібрали, а в мене як раз в руках переноска-))))
Сидить тепер на балконі, завтра буду гнать глистів та блох (мені порадили "Барьер").Кошеняті 1,5 місяці, дуже худенький, блохастий, накинувся на їжу як в останній раз.
Фотоапарат в мене буде тільки завтра, але він схожий на Васілісу тільки сірого кольору, навіть я б сказала пепельного. Стать я визначати вмію тільки у дорослих котів, тому завтра понесу його до ветеринара місцевого, заодно і визначимося.
Піарити, як завжди буду сама по сайтам, де не потрібно реєструватися, якщо є можливість, поможіть з піаром на інших сайтах.

27
Суть проблеми: ссилка http://ua-vet.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=882   она самая последняя. 1 рік домашня, викинута, 1 рік домашня, викинута, жила до цієї  неділі в притулку, а тепер її забрала Галина Іванівна (волонтер), яка живе на Оболоні на перетримку. Собака викупана, обезблошена, проглістогонена. Але в Галини Іванівни є своїх 4 собані. Тому бажано якнайшвидше забрати собу. Анння вже не в темі. Р Маргоши собу бачила, але не взяла.  Обяви по сайтам де не потрібно реєстрації я покидаю сама, а там де потрібна реєстрація, киньте, плиз такий текст:
 «Ласковая, ручная,  домашняя метис пинчера, 1 год, не стерилизована, ищет очень добрых и заботливых хозяев. Собака размером с кошку.  Кто любит сумочных собак – это ваш вариант. ссилка http://ua-vet.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=882   она самая последняя.»

Леша (адмін), чи можно в текст фото відразу вставити??

28
Кішки / мої маленькі-))
« : Серпень 02, 2009, 10:49:13 pm »
Оце мої маленькі, волохаті-)))
Сіамку звати Нессі. Витягнула з батареї, яка знаходиться в підїзді. Вона мабуть спала на батареї та впала в проміжок між батареєю та стіною. Дико кричала і вивіхнула собі один кіготь (на жаль вправити не вдалося). Я подивилася в її голубі очі і не змогла розстатися. Тепер вона найбільша любимиця і, як вона вважає, господиня в хаті. А назвали її Лох-неське чудовисько, скорочено Нессі, бо тільки на це їмя вона відгукнулася-))) Строїть всіхволохатих, але дуже ласкава до людей.До всіх іде на руки і ластитися.

[attachment deleted by admin]

29
Хочу зазначити в договорі хвороби, від яких була вакцинована собака в притулку і на майбутнє від чого потрібно вакцинувати. Поможіть, плиз...

30
Щасливі історії / Шукаю опікуна кішки
« : Липень 16, 2009, 05:58:18 pm »
http://vkontakte.ru/photo-9037546_127199650
Народ!!! Хто знає дівчину, яка виклала цю кішку на сайт вконтактє????? Моя сестра придивилася цю кішечку для себе і дуже її хоче, але не може звязатися з дівчиною, яка розмістила обяву.

Сторінок: 1 [2] 3