РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
ФорумПерегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Nastasiya

Сторінок: [1]
1
Доброго дня!
Не знаю куди вже звертатися і що робити. Я з м.Біла Церква. У нас в центрі міста гуляє на самовигулі сука боксера в жахливому стані. Шкіра вся висить, ребра світяться і, саме жахливе те, що у неї є потомство, бо соски у неї здоровенні та теж всі висять. Зверталася до волонтерів нашого міста, дівчина одна ходила до тієї собаки, дивилися її і сказала, що в неї ще запалення піхви і назвала можливий діагноз. Також вона ходила до власників собаки, але їй навіть двері не відкрили, до них достукатися неможливо.
Пару днів тому знову бачила цю собаку, стан такий же жахливий, важко ходить та вдивляється в очі всіх прохожих, дуже страшна картина і в районі піхви теж висить велика шишка.
Люди кажуть, що її вже місяці 4 спостерігають в такому виснаженому вигляді і підгодовують її прохожі.
Також казали, що один волонтер намагався просто забрати цю собаку, але на нього викликали поліцію та написали заяву про викрадення.
Підскажіть, будь ласка, куди звернутися, що робити??? Собаку потрібно рятувати від таких господарів, які довели собаку до такого стану. Просто поліцію визвати думала, але чи допоможе. Тому й шукаю саме служьи зоозахисту.

Сторінок: [1]