РУС | УКР | EN | DEПочаток

Початок / Часті питання

Як тварини потрапляють в притулок

Хронічна перенаселеність Гостомельского притулку для бездомних тварин і низька активність населення по їх "усиновленню" змушують встановлювати обмеження прийом тварин. Виключення робляться найчастіше для тварин, життя яких в їх теперішніх умовах наражається на конкретну і серйозну небезпеку. Вуличні тварини взагалі піддаються антропогенним небезпекам: дорожній рух; переслідування з боку людей, що не приймають сусідство з бездомними тваринами; знущання садистів. Тому в притулок часто потрапляють збиті машинами, поранені, хворі тварини, постраждалі від знущань.

У сезон цей безперервний потік втрачається на тлі "подарунків з доставкою додому" - цуценят і котенят, про яких "потурбувалися" "добрі люди", потайки принесли їх під ворота притулку і там залишили. Чи дійсно це можна назвати турботою, дивіться самі. Притулок розрахований в першу чергу на утримання дорослих, в недавном минулому вуличних, тварин; працівники притулку присвячують усі свої сили життєзабезпеченню саме цієї основної групи. У них просто немає часу на спеціальний догляд за цуценятами і котенятами, особливо зовсім молодими, тобто слабкими і вимагаючими регулярного годування, і вуличними, тобто частенько серйозно хворими. З цієї причини далеко не увесь молодняк виживає в притулку.

Третє джерело поповнення це домашні тварини, від яких хазяї відмовилися з різних причин, - хвороба, смерть, алергія, народження дитини, нездатність упоратися з власним собакою. Працівники притулку досить часто чують "або ви візьмете собаку, або ми прямо звідси їдемо до ветеринара його усипляти".


Господар приїхав віддавати стаффа в притулок Господар приїхав віддавати стаффа в притулок

 
Інші...