РУС | УКР | EN | DEПочаток

Початок / Часті питання

Чому на сайті немає обміну банерами та реклами

Коротка відповідь на це питання звучить так: банерообмін (механізм показу банерів спорідненими ресурсами на взаємній основі) відсутній, оскільки він не вкладається в інформаційну концепцію нашого сайту.

Розгорнуту відповідь див.нижче, але спочатку важливе зауваження: ми дуже вдячні, коли хтось вирішує допомогти безпритульним тваринам, розмістивши наш банер у себе на сайті. Будь ласка, не думайте, що ми цього не цінуємо! Кожен допомагає чим може: хтось працює в притулку, хтось рятує тварин на вулицях, для когось зручніше передати притулку гроші, корм або ліки. Якщо ви вирішили допомогти тим, що розповісте про нас якомога більшій кількості людей, – дякуємо, це також допомога! Наші банери ви знайдете за цим посиланням.

А тепер докладніше про те, чому ми не розміщуємо банери.

 • «Чому ви не хочете розмістити мій банер? Адже я розмістив ваш!»
  Якщо ви прийняли рішення допомагати безпритульним тваринам тим, що популяризуєте ідею їхнього врятування – це шляхетний вчинок. Не знецінюйте ж його вимогою винагороди у відповідь. Ми взяли на себе найбруднішу і найважчу роботу – безпосередньо возитися з собаками і кішками, не чекаючи подяки чи тим більше платні за це. Ви обрали спосіб, який до снаги вам. Наша з вами спільна «платня» - щасливі, і насамперед живі, тварини.
   
  Іще один аргумент з цієї ж серії –
 • Паритетність
  Ми надаємо перевагу тому, щоб витрачати наш час на конкретні справи – підібрати на вулиці ще одне голодне змерзле цуценя, вилікувати і відгодувати, а згодом знайти для нього новий дім і люблячих господарів. Ми не маємо можливості (та й бажання) ходити й перевіряти, чи «крутиться» ще наш банер на сайті наших партнерів. Виходить, з-поміж нас двох хтось має погодитись на беззастережну благочинність. Хто ж, на вашу думку – ми чи ви?
   
 • Відповідальність за рекомендацію
  Сайт http://animalprotect.org/ надає великого значення якості інформації. Якщо ми когось рекомендуємо, ми почуваємось відповідальними за це. Прослідкувати ж, наскільки насправді корисний для безпритульних тварин той чи інший ресурс (при тому, що деякі з них займаються збиранням коштів на потреби тварин), наскільки його місія та результати діяльності відповідають тим, що заявлені – практично нереально. Тому ми воліємо краще взагалі утриматись від «автоматизованих» рекомендацій у вигляді банерообміну.

Чому в нас немає реклами, це ж потенційні гроші для тварин

З нашим потоком відвідувачів йдеться про зовсім невеликі гроші. Натомість ми отримуємо щось більше: впізнанність. У сучасному Інтернеті сайт зовсім без реклами запам'ятається швидше. Грає роль також зручність відвідувачів, які приходять до нас за інформацією, а не за рекламою. І нарешті, міркування якості інформації: невідомо, чия реклама буде показана в автоматичному режимі, і чи хочемо ми насправді поручитися за цього рекламодавця.

 
Інші...