РУС | УКР | EN | DEПочаток

Початок / Часті питання

Чому тваринам в притулку краще, ніж на вулиці

КТЗТ ясно розуміє, що притулок, навіть Гостомельський, не є найоптимальнішим місцем для тварин. Будь-яка тварина краще за все почувається під наглядом дбайливого і люблячого хозяїна, що приділяє їй вдосталь часу й уваги. Розмір популяції Гостомельського притулку не дозволяє забезпечити мешканцям умов, які б можна було порівняти з міською квартирою.

Проте умови утримання тварин в Гостомельському притулку набагато кращі в порівнянні з їхнім життям на вулиці:

 1. Гарантоване харчування
  На відміну від вуличних собак і кішок, що перебиваються випадковими подачками або розшукують харч в сміттєвих баках, тварини в Гостомельському притулку отримують щоденне харчування: собаки - кашу на м'ясному або кістковому бульйоні з додаванням різних м'ясопродуктів; кішки - спеціалізований корм і молочну кашу. Приютський пайок не дозволяє розжиріти, але гарантує порівняно сите існування.
 2. Безпека
  Мешканці притулку захищені від нелюдів у людській подобі, що знущаються з беззахисних тварин. В рівній мірі приютські собаки і кішки захищені від внутрішньовидового (працівники притулку при необхідності корегують природні закони зграї, не допускаючи пригноблення слабких особин) і міжвидового переслідування (кішки надійно ізольовані від собак).
 3. Відсутність травматизму
  У притулку тварині не загрожує загибель під колесами, на рейках, при контакті з техногенними чинниками (висока напруга, хімічні і отруйні речовини, каналізаційні люки і так далі)
 4. Ветеринарний догляд
  Люблячий хазяїн має можливість приділяти своєму єдиному вихованцеві більше уваги (у тому числі її матеріальних проявів), ніж працівник притулку - сотням тварин під його піклуванням. Проте, приютські отримують необхідну ветеринарну допомогу в разі травм і хвороб.
 
Інші...