РУС | УКР | EN | DEПочаток

Початок / Часті питання

На яких умовах дозволено використання символіки Товариства

Гостомельський Притулок, Київське товариство захисту тварин, а також образ його Президента Асі Вільгельмівни Серпінської слід розглядати як бренди (торгові марки), що належать Товариству. Правом і обов'язком розпоряджатися всіма активами Товариства володіє його правління на чолі з Президентом. Це ж відноситься до грошових коштів і будь-яких інших активів і вигод, отриманих з використанням згаданих брендів, згідно Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» та іншим.

На практиці, якщо під час збору коштів згадуються Притулок, Товариство або його Президент, то організатори зобов'язані погоджувати свою діяльність з КТЗТ шляхом повідомлення його правління. Частина коштів, зібраних таким чином, належить Товариству. Величина цієї частини визначається порівняльною популярністю торгових марок, що належать Товариству, з іншими використаними марками. В більшості випадків популярність власних брендів організаторів акцій зникаюче мала, тобто всі зібрані кошти належать Товариству.
У разі сумнівів з приводу використання символіки КТЗТ звертайтеся, будь ласка, в правління Товариства або до адміністрації сайту.

 
Інші...