РУС | УКР | EN | DE



Товариство

Товариство / Влада і ми

Щодо неприпустимості нової редакції Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»

 

Ми вимагаємо:

  1. Провести службове розслідування та виявити винних у тому, що Науково-експертне управління Верховної Ради України надає тендеціозні експертні висновки, які містять необ’єктивний аналіз законопроектів та спрямовані на те, щоб ввести в оману Народних депутатів України.
  2. Сприяти відхиленню Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження (щодо уточнення норм та термінів)» (№1105).
детальніше


"Мы – справжні слов'яни"

  Вчора перший заступник начальника управління пріродоохрани Київської міської державної адміністрації (КМДА) МИКОЛА ІЛЛІНСЬКИЙ в інтерв'ю кореспондентові Ъ ЮЛІЇ БУРМАКЕ доповнив офіційну відповідь свого управління на питання, як київська влада вирішує проблеми бездомних тварин.
детальніше


Захисників тварин звинуватили в зоофілії

  Вчорашнє засідання суспільної ради при управлінні природоохорони Київської державної міської адміністрації (КДМА) завершилося скандалом. Присутній на засіданні директор КП "Притулок для тварин" Мирон Кучинський заявив, що в одному з трьох київських притулків, що їх утримують громадські організації, собаки стають жертвами сексуальних домагань зоофілов. Обурені цією заявою представники зоозащитних товариств залишиши залу.
детальніше


Зупинити шкуродерів!

 

Ловці КП “Притулку для тварин” використовують речовину, в основі якої – отрута кураре, безконтрольно. На наше запитання, що станеться, якщо ловець вистрілить і потрапить не в собаку, а в перехожого, гицель відповів, що людина помре, однак при розтині тіла лікар констатуватиме не отруєння, а інфаркт, то ж довести вину буде неможливо… Він також зазначив, що кожен із ловців має вдома певну кількість отрут на випадок застосування „у відповідних ситуаціях”…

детальніше


Чи їм личать овечі шкіри?

 

У наш час тотального цинізму і обману захисникам тварин, які дорожать своєю репутацією, слід добре орієнтуватися, щоб не потрапити в пастку до сладкоголосих київських чиновників з КП «Притулок для тварин» і їх покровителів.

детальніше


Відкритий лист меру Києва Леоніду Черновецькому

 

Проблема безпритульних тварин супроводжує усі країни з низьким рівнем культури та економіки. Новоутворені держави, що позбавилися тоталітарних режимів, хворіють на  байдуже ставлення до найслабкіших. Бездомні собаки й коти страждали на вулицях традиційно ще з часів радянських, то ж явище це не нове. Але провину за таке становище влада міста покладає не на людей, а на тварин, які ціною свого життя спокутують людську байдужість і жорстокість.

детальніше


Безпритульні тварини перебувають під надійною охороною

 

25.10.2006 кореспондента Ъ і журналістів знімальної групи каналу УТ-1 не пустили на територію столичного комунального підприємства "Притулок для тварин", розташованого в селищі Бородянка.

детальніше


Ввійшли без стука

 

12 липня 2006 р. до Притулку для тварин Київського міського товариства захисту тварин (місце знаходження – с.м.т. Гостомель), вдерлася група людей на чолі з директором київської служби відлову бездомних собак Мироном Кучинським. Метою раптового візиту була інспекція, а точніше - дискредитація досягнень притулку.

детальніше



Всього знайдено 28 матеріалів    <<  1  2  3