РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Влада і ми

Відкритий факс директору Центру ідентифікації тварин Берзіной С.В.

 

Запит офіційного пояснення причин, з яких Київське міське товариство захисту тварин було відсторонено від участі у заходах, присвячених Міжнародному дню захисту тварин 4 жовтня 2007 р.

Відповідь, що послідувала наступного дня, див. тут.

детальніше


Відкритий лист № 73/08-07 до КМДА від Інституту сучасних проблем України

 

Президент ГО «ІСПУ» Метельова Т.О. особисто побувала в «Притулку» і засвідчує жахливі факти. При вході в «Притулок» у відвідувачів забирають паспорт і видають лише при виході, чого немає в жодних режимних об’єктах. Фотографувати тварин забороняють, вимагаючи письмового дозволу від керівництва питомників. Тварини утримуються в епідеміологічно небезпечних умовах, смертельно шкідливих для тварин і людей, які відвідують «Притулок». Практично всі тварини, що перебувають у притулку понад тиждень, починають хворіти й перебувають у тяжкому стані. Наочно спостерігаються: пригнічений стан тварин (особливо котів), схуднення (часто до дистрофічного стану), слинотеча, гнійні виділення з носу й очей, лишайні ураження шкіри, поведінка, характерна для зараження гельмінтами. Здорові й тяжко хворі на інфекційні та вірусні хвороби тварини утримуються разом. Попри існування лікаря, тваринам не надається медична допомога. При видачі тварини, за яку вже уплачено гроші, від громадянина вимагають підписувати документ, в якому зазначено, що стан тварини задовільний, навіть якщо тварина, за твердженням самих працівників, помирає.

детальніше


Відкритий лист № 74/08-07 до КМДА від Інституту сучасних проблем України

 

Усупереч проголошеній на громадських слуханнях щодо ситуації з безпритульними тваринами в м. Києві загальній стратегії міської влади в цьому питанні, окремі ЖЕКи з власної ініціативи та на виконання приписів і розпоряджень районних СЕС продовжують практику варварського знищення безпритульних тварин власними силами – з використанням отрути, шкідливої, крім іншого, і для людей.

детальніше


Звернення з приводу винищення 4000 собак в м.Суми

 

З засобів масової інформації стало відомо, що у місті Суми збираються відловити та вбити 4000 безпритульних собак. Товариство закликає громадян запобігти бійні, пославши лист-звернення мерові м. Суми і обласному прокуророві.

Зразок листа-звернення ви можете завантажити звідси: документ в формате PDF

детальніше


Звернення до Київського міського голови Черновецького Л.М.

 

Звернення до Київського міського голови Черновецького Л.М. від активної громадськості міста стосовно звільнення керівника КП „Притулок для тварин” Мирона Кучинського та притягнення його до кримінальної відповідальності, а також реформування цього підприємства згідно норм європейської гуманності.

детальніше


Діалог з владою: повільний, але конструктивний

 

На 5-му засіданні Комісії з питань безпритульних тварин, яке відбулось 29 травня 2007 р., з вуст Ірени Кільчицької прозвучало вже майже декларативно: «Ми переходимо до масової стерилізації та влаштування тварин». Браво, Ірена!
Тепер триватиме пошук місць для перетримки тварин після операції; вже рекомендовано, та ще не погоджено 5 ветклінік. Місця для перетримки запропонували у  своїх притулках Ася Серпінська у Гостомелі та Тамара Тарнавська у Пирогові.

Комісія фахівців виявила цілу низку порушень в діяльності комунального підприємства «Притулок для тварин». «Якщо Кучинський не зможе аргументовано їх пояснити – буде оголошено конкурс на заміну вакантної посади директора КП «Притулок», сказала Кільчицька.

детальніше


Обережно: провокація!

 

Листівка Київського міського товариства захисту тварин, створена у 2006 році та спрямована на засудження діяльності КП „Притулок для тварин” та її керівника М. Кучинського, продовжує розповсюджуватися без згоди на те Товариства. Ми вважаємо ці дії провокацією, спрямованою на спричинення шкоди іміджу Товариства, і вимагаємо припинити використання нашого тексту і нашої ідеі у власних цілях.

детальніше


Відкритий лист голові Верховної Ради Олександру Морозу

 

Шановні депутати, звертаємося до вашого сумління!

Без гуманного ставлення до тварин неможливо побудувати гуманне суспільство. Вимагаємо негайного відхилення законопроекту Комара-Матюхи-Саса „Про внесення змін до Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження” як такого, що істотно погіршить ситуацію з правовим захистом тварин і довкілля й негативно позначиться на репутації української держави.

детальніше


Відкритий лист Валерію Кальченко (Комітет ВР з питань природоохорони)

 

Голові Комітету з питань екологічної політики,
природокористування та ліквідації
наслідків Чорнобильської катастрофи
п. Валерію Кальченко
від журналістів м. Києва

детальніше


Хто хоче позбавити тварин закону про їхній захист?

 

21 лютого 2007 в УНІАН відбулася прес-конференція із приводу підробки Закону "Про захист тварин від жорстокого поводження". Було присутнє 35 журналістів, інформація продовжує розповсюджуватися в ЗМІ.
Серед організаторів прес-конференції – представник Київського міського товариства захисту тварин, тележурналіст Анжеліка Комарова:

«Захисники тварин бьють на сполох: Закон України „Про захист тварин від жорстокого поводження”, прийнятий у лютому 2006 року, можуть підмінити на сурогат, який знівелює саму сутність цього найгуманнішого за історію Незалежності законодавчого документу. У висновку Науково-експертного управління ВР навіть не зауважено, що пропонуються не правки, а нова редакція закону».

детальнішеВсього знайдено 28 матеріалів    <<  1  2  3  >>