РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Влада і ми

Перший заммера м. Києва вступив до лав Київського товариства захисту тварин

 

Перший заступник голови КМДА Олександр Володимирович Мазурчак вступив до лав Київського товариства захисту тварин. Мазурчак і його колега завідувач орготделом КМДА І. В. Земськів стали першими високопоставленими міськими чиновниками, що вступили до лав однієї з громадських зоозахисних організацій і виявили їй таким чином свою підтримку.

детальніше


Винищування собак до Євро-2012: минуло півроку, прогрес мінімальний

 
детальніше


Позиція КТЗТ відносно заклику Міністра екології до мерів міст

 

Заклик міністра екології М.Злочевського є для мерів міст значно менш зобов'язуючим, ніж чинне законодавство, і не надає жодних нових аргументів, чому мери повинні почати дотримуватись закона. КТЗТ ані в щонайменшій мірі не розділяє думку, ніби це "фантастична перемога для України, її громадян і всіх її тварин". КТЗТ продовжує оцінювати досягнення україських властей лише по їх справах, а не по словах.

детальніше


Заява генеральному прокурору про пересувний зверинець у Южноукраїнську

 

Пересувні звіринці відомі своїм поганим поводженням з тваринами. Один з таких "ковчегів смерті" виявлено в Южноукраїнському. Керівниця Миколаївського товариства захисту прав тварин Муза Махова зробила рішучі заходи, підтримані АЗОУ.

детальніше


Звернення до президента Федерації футболу України Г.М.Суркіса

 

КТЗТ і Асоціація Зоозахисних Організацій України (АЗОУ) звертається до президента Федерації футболу України Григорія Суркіса з проханням підтримати зоозахисний рух своїм авторитетом і коштами, створивши атмосферу дійсної цивілізованості і гуманізму по відношенню до бездомних тварин під час Євро-2012.

детальніше


Звернення до президента УЄФА М.Платіні

 

Зневірившись добитися результату в місцевої влади, КТЗТ у складі АЗОУ звертається до президента УЄФА Мішеля Платіні з закликом звернути увагу на жорстокість по відношенню до тварин, яка загострюється напередодні крупних спортивних подій. Зоозахисні організації України очікуюють сплеск жорстокості напередодні Євро-2012.

детальніше


Звернення до авторів законопроекту №1264

 

В рамках протистояння законопроекту №1264 Київське товариство захисту тварин від імені організацій-учасників Міжвідомчої робочої групи щодо розроблення нормативно-правової бази для реалізації вимог Закону України "Про захист тварин від жорстокого звернення" направило авторам законопроекту депутатам Комару, Голубу і Дейчу, а також спікеру Верховної Ради Літвіну, лист з роз'ясненням позиції громадських організацій. Серед іншого, в ньому підкреслюється недопустимість віддання сфери поводження з тваринами під контроль житлкомунгоспу.

детальніше


Проти відстрілу безпритульных тварин в м.Ірпень

 

В Ірпені, всього в 30 км від столиці, вступає в силу розпорядження мера про відстріл бездомних собак, який продовжиться до 1 травня 2008 р. На вулиці по ночах вийдуть люди з рушницями...

Рішення депутатів Ірпінської міської ради продовжити відстріл безпритульних тварин до 1 травня 2008 р. суперечить не лише міжнародним нормам, а й чинному українському законодавству, зокрема п.5 ст.4, ст.16, ст.17, ст.22, ст.24 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” від 21.02.2006 р.

Беззаконня треба зупинити!

детальніше


Щодо Київської міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами

 

Президент Київського міського товариства захисту тварин Ася Вільгельмівна Серпінська аналізує прйняту останнього року "Київську міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами".
Прогноз невтішний: мине 4 роки, гроші, виділені на Програму, зникнуть у кишенях причетних чиновників різного рангу, проблема залишиться, і все почнеться спочатку.

детальніше


Проти знущання з диких тварин в Криму

 

Жителі західної Європи виражають свою стурбованість поводженням з дикими тваринами в Криму, зокрема використання фотографами екзотичних звірів як "живий інвентар".

детальнішеВсього знайдено 28 матеріалів    1  2  3  >>