РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Установчі документи / Положення про волонтерство

Положення про волонтерство

Підтримую
Президент КТЗТ
А.В.Серпінська
6.02.2011

  Вступ

 1. Волонтер (от франц. volontaire) - добровільний помічник; людина, що виконує роботу безоплатно. Волонтер КТЗТ - людина, що добровільно і безоплатно допомагає Київському Товариству захисту тварин у його діяльності з досягнення статутних цілей та виконання поточних завдань.

 2. Стосунки волонтера та КТЗТ регулюються цим Положенням, на відміну від членів Товариства, стосунки з якими регулюються Статутом.

 3. Будь-яка людина може вважати себе волонтером КТЗТ без усіляких об'єктивних підстав. Але КТЗТ називає волонтерами тих добровільних помічників, що у своїй діяльності додержуються цього Положення.

 4. Кодекс волонтера

 5. Волонтер несе моральні зобов'язання по відношенню до КТЗТ та своїх соратників. У його зоозахисній діяльності допомога Київському Товариству посідає приоритетне місце.

 6. Волонтер лояльний до КТЗТ, його цінностей та авторитетів. Своє важливе завдання волонтер вбачає в тому, щоби підставити плече найбільш ефективним та продуктивним своїм соратникам, що діють у колективних інтересах КТЗТ. Першорядним напрямком лишається при цьому допомога Гостомельському притулку.

 7. У випадку конфлікту інтересів волонтер вирішує питання на користь КТЗТ. Зокрема, матеріальні та нематеріальні цінності - контакти, інформація, права, знижки і т.п., які потрапили до волонтера у будь-якому зв'язку з КТЗТ або Гостомельським притулком (наприклад через те, що він є або був волонтером КТЗТ), волонтер негайно передає у розпоряждення КТЗТ.

 8. Волонтер словом і ділом зміцнює позитивний імідж КТЗТ; відстоює його честь, гідність та інтереси; активно присікає розповсюдження недостовірної та негативної інформації про Товариство, його діячів та його ідеологію.

 9. Діяльність волонтера активна і прозора для його колег-волонтерів. Волонтер відчуває перед ними відповідальність за пунктуальне виконання взятих на себе зобов'язань, зокрема, повідомляє їм про своє рішення залишити лави волонтерів КТЗТ.

Повернутися