РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / ДосягненняВідновлення зруйнованого небачено сніговою зимою

Напрямок: Притулок
Період: Весна 2013 р.
 

Зима 2012-2013 видалася суворою і виключно сніговою. Внаслідок повторюваних снігопадів, заморозків і відлиги на дахах утворився товстий шар заледенілого снігу. Ця короста, сповзаючи по даху під власною вагою, ламала шифер. Дерев'яні елементи покрівлі також не витримували багатократного перевантаження. В результаті весну притулок зустрів з небувалими руйнуваннями. Пошкоджені майже усі дахи, включаючи порівняно новий дах самого притулку; багато які з них не підлягають ремонту, їх доведеться перекривати наново. Для лагодження притулок не має ні грошей, ані часу: повністю зруйнований дах котячого вигулу треба відновлювати негайно, щоб дати можливість кішкам гуляти на відкритому повітрі під променями сонця та зміцнювати тим самим імунітет, що ослабів за зиму.

детальніше


Марафонський забіг на користь нужденних собак

Напрямок: Притулок
Сроки: 14 грудня 2012 р.
 
детальніше


Розширення вигулу для котів

Напрямок: Притулок
Період: 2013 р.
 

Котячник Гостомельского притулку разом з внутрішніми теплими приміщеннями обладнаний літнім вигулом. Його належить розширити на чотири нові кімнати, добудовані в 2012 р.

детальніше


Підсумки 2011 року

Напрямок: Притулок
Період: 2011 р.
 

Як і торік, ситуація в притулку відрізнялася від загальної ситуації з бездомними тваринами в Україні. Всупереч посиленого кризою браку грошей, умови утримання тварин в Гостомелі знов вдалося поліпшити. Притулок отримав промисловий холодильник, нові зовнішні вольєри, виконав капремонт внутрішніх, розширив котячник. Продовжувалася робота з популяризації ідеї гуманного відношення до тварин.

В той же час по всій Україні відбувалися криваві "зачистки" бездомних тварин напередодні чемпіонату Європи по футболу "Євро-2012". Хоча Київ під тиском зоозахисної громадськості припинив масово знищувати собак в муніципальному "притулку" в Бородянці, ситуація залишається критичною із-за регулярних потрав на вулицях міста, що проводяться окремими індивідуумами і їх напіворганізованими групами. Сумною долею українських вуличних тварин нарешті зацікавилися європейські зоозахисні організації: німецькі PETA, ETN, Deutscher Tierschutzbund; австрійська Vier Pfoten; італійська OIPA; а також польські, голландські та інші. 22 депутати Європарламенту підписали листа на ім'я президента України з вимогою припинити антигуманні дії, ETN вручила українським властям петицію з 500 тисячами підписів. Ряд організацій і пересічних громадян європейських країн виразили готовність за свій рахунок вирішувати проблему бездомних тварин України, поставивши єдину умову: вбивства повинні негайно припинитися. Проте власті Харкова до цього дня продовжують абсолютно офіційно вбивати 95% відловлених тварин, а бюджет м. Донецька на 2012 р. передбачає вилов біля 16'000 тварин і знищення переважної більшості прямо на місці.

У фокусі уваги міжнародній громадськості український зоозахисний рух придбав нову динаміку. Проте головне питання залишається як і раніше відкритим: якщо навіть під таким масованим тиском Європи напередодні "Євро-2012" Україна так і не встала на дорогу гуманного поводження з бездомними тваринами, чи зможе що-небудь спонукнути її на це після закінчення чемпіонату?

детальніше


Закупівля сіна на зиму 2011-2012

Напрямок: Притулок
Період: Серпень 2011 р.
 

Закупівля соломи на підстилку для собак - важлива щорічна необхідність. Від цього залежить, чи проведуть собаки, що живуть у відкритих вольєрах, зиму в теплі. У листопаді 2011 завдяки допомозі мецената солома була завезена, а група помічників розклала її по будках.

детальніше


Підсумки 2010 року

Напрямок: Притулок
Період: 2010 р.
 

У 2010-му році Гостомельський притулок для безпритульних тварин святкував десятирічний ювілей. Дуже багато що змінилося тут за цей час! Але "побудувати комунізм в одному окремо взятому притулку" виявилося легшим ніж змінити жорстоке, варварське відношення до тварин багатьох і багатьох людей. І за межами притулку ситуація мало чим відрізняється від тієї, що була 10 років тому...
Ювілейний рік було відзначено активним будівництвом. Навіс над котячими вольєрами, що не витримав рясних снігопадів, удалося полагодити якраз на початок теплого сезону. Перебудова і розширення вольєр справа при вході, і їх перепрофілювання. Прибудова господарських навісів біля східного забору, які вміщатимуть всілякі пожитки з приміщення ферми. Укладено кахельну плитку в кімнатах котячника. Повністю оновлено всі занепалі собачі будки. Куплені балії для купання собак в спеку. Вставлені пластикові вікна в приміщеннях, що залишилися, для тепла взимку; повсюдно встановлені термометри. Прокладені шланги від водопровідного крану в будівлі ферми до деяких вольєр. І нарешті, одне з головних досягнень: нові вольєри уздовж західного забору притулку.

детальніше


10-річний ювілей притулку

Напрямок: Притулок
Період: 1 червня 2010 р.
 

1 червня 2010 р. Гостомельский притулок для бездомних тварин відмічатиме свій ювілей - 10 років.

Гостомельский притулок у святковому убранні

детальніше


Всеукраїнська акція «Пробач мене, чотириногий друг!»

Напрямок: Робота з громадськістю
Сроки: 4 жовтня 2010 р.
 
Вечір пам'яті і скорботи з нагоди Дня захисту тварин

Київське товариство захисту тварин в складі Асоціації зоозахисних організацій України провело 4 жовтня всеукраїнську акцію «Пробач мене, чотирилапий друже!» Цього дня усі небайдужі просто згадували своїх підопічних, які загинули - як домашніх, так і безпритульних, котрих, звісно, більшість. Так, на Майдані Незалежності о 18:00 волонтери-зоозахисники та просто співчуваючі тваринам люди запалили сотні свічок на згадку про вбитих котів та собак. А в самому центрі Майдана із свічок було викладено слово «ПРОСТИТЕ», звернене до світлих котячих та собачих душ.

Подібні заходи прошлі майже у всіх крупних містах України: Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Миколаєві, Сімферополі, Сумах, Львові, Кіровограді, Полтаві, Рівно, Тернополі.

детальніше


Участь в чемпіонаті України серед охоронних собак

Напрямок: Просвітницька робота
Сроки: 2 серпня 2009 р.
 
КТЗТ брало участь в Чемпіонаті України серед охоронних собак на Кубок Роджера і Альки Новруз аль Асад (див. також тему на форумі і фотозвіт). Волонтери КТЗТ зі своїми вихованцями, колишніми приютськими жителями, влаштували феєричний показ мод і блискуче підтвердили, що безпородні собаки славляться кмітливістю і відданістю по заслугах!
детальніше


Відхилення Проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого звернення" №1264 від 17.12.2008

Напрямок: Загальні заходи
Період: 2010 р.
 

Актівізация темних сил незадовго до Нового року стає недоброю традицією. 17 грудня 2008 р., рівно рік після спроби протягнути законопроект №1105 про зміни в Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження", в Верховну Раду поступил новий проект №1264. Він включає всі зміни, запропоновані в рамках старого проекту, плюс декілька незначних нових.

Проект №1105 був розцінений зоозахисниками як спроба реваншу реакційних сил і атака на прогресивний Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження". Відповідно, позиція КОЗЖ і відносно нового законопроекту залишається незмінною: запропоновані зміни мають бути відхилені, оскільки приведуть до істотного погіршення ситуації з жорстокістю відносно тварин.

Серед іншого, неприпустима передача сфери поводження з тваринами під контроль жилкомунгоспу (ЖКГ): звичною сферою його уваги є господарський інвентар, а зовсім не живі істоти. Жорстокість методів; схильність ЖКГ до корупції і неефективність його дій унаслідок незацікавленості в радикальному рішенні питання, зокрема, з бездомними тваринами; опір контролю з боку громадськості - сумні факти вже новітньої історії Закона  "Про захист тварин від жорстокого поводження" у виконанні ЖКГ.

детальнішеВсього знайдено 20 матеріалів    1  2  >>