РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Плани та проекти

Збір підписів жителів європейських країн проти законопроекту №1105

Виставка

Міжнародна виставка кішок проходила 24 і 25 лютого 2007 р. в місті Ротенбург (кантон Люцерн, Швейцарія). Вхід учасникам був відкритий з 8:30, відвідувачам з 10:00. Закривалася виставка в 18:00. Більше 300 експонатів з Швейцарії, Франції, Італії оцінювала суддівська комісія за підтримки асистентів.

Підписи

Наш стенд був встановлений при вході у виставковий зал, мимо нього проходив потік відвідувачів. Кожному вручалася інформаційна листівка. Охочі могли підписатися під петицією проти Законопроекту №1105 негайно або, вивчивши листівку детально, після закінчення огляду при виході із залу. Для цього поряд було обладнано два столики з текстом петиції і підписним листом на планшеті, кульковими ручками, візитними картками Товариства і кількома екземплярами інформаційної листівки.

Пан Альфред Віттіх, президент Швейцарської фелінологічної федерації FFH, також підписав Петицію.

Команда

На питання відвідувачів про суть проблеми, цілі заходу та інші, відповідали Олена Шмід, Олена Бетшард і Марина Чуклайкина.

Олена Шмід

Олена Бетшард

Марина Чуклайкина

Матеріали

Інформаційні матеріали, що було підготовано до виставки, об'єднані загальними елементами дизайну і текстом.

Залучення уваги: плакат формату А3.
Основна інформація: двостороння листівка формату А5.
Додаткова інформація: візитна картка Товариства з адресою, Веб-сторінкою і прямим посиланням в розділ "Фінансова допомога".

Плакат
Україна: гуманний закон про захист тварин або жорстокість, закріплена законодавчо?
Ми збираємо підписи проти закріпленої законодавчо жорстокості відносно тварин.
Ваша підтримка важлива!
Листівка
Візитна картка

Підсумки

За 2 дні роботи виставки Петицію проти Законопроекту №1105 підписали більше 450 відвідувачів, учасників виставки і обслуговуючого персоналу. Збір підписів за місцем проживання або роботи організаторів довів загальне число підписів до 517.

Завірені копії петиції і підписів разом з супровідним листом були відправлені 6 березня 2007 р. кур'єрською поштою панові Кальченко (Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики, використання природи і ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи) і пані Прокоповіч (Комітет Верховної Ради з питань європейської інтеграції), і доставлені наступного дня.

Електронні копії петиції і підписів разом з супровідним листом були відправлені 13 березня 2007 р. за допомогою електронної пошти лідерам парламентських фракцій Верховної Ради: панам Ю.Тимошенко, Р.Богатыревой, П.Симоненко, І.Бокій, В.Кириленко, А.Морозу.