РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство /

Погляньте правді в очі
і ви побачите там СМЕРТЬ

Вони не сплять. Вони померли.

Вони - відходи промислу професійних торговців. Придивіться уважніше до околиць "пташиного ринку" у вашому місті. Десь це лісок неподалеку, десь парк або промислова зона. Земля там усіяна коробками, які стали братською могилою кошенят і щенят, що тільки-тільки побачили світ.

Вони вмирають болісно, отруєні фарбниками в результаті спроб перетворити їх на бажану покупцеві породу. Гинуть від виснаження, тому що потоковий промисел торговців не передбачає годування, тепла, лікування. Вони - засіб нехитрого збагачення професійних душогубів.

Віддаючи кошенят і щенят перекупникам в обмін на обіцянку "влаштувати їх у добрі руки", не одурюйте себе: велику частину цих іскорок життя, що ледве зародилися, ви зможете потім знайти в околицях "пташки". Мертвими.

Коли ви поведете вашу дитину на "пташку", щоб купити там звірятка, пам'ятаєте: купивши одного, ви прирікаєте на смерть багато інших. Такі особливості цього промислу - сподіваючись на вашу покупку торговці запасаються живим товаром з лишком. Увечері нерозкуплений товар грудкою, що ще ворушиться, залишається на ринку. До ранку вони перетворюються на закляклі трупики.

Ми спеціально приводимо тут багато фотографій жертв "пташки", набагато більше, ніж може витримати нормальна людина. Ми хочемо, щоб ви знали: їх дійсно багато, і це не випадковість. Специфіка "бізнесу" торговців не залишає жодних шансів маляткам.

Єдина можливість протистояти цьому злу - не залишати своїх вихованців перекупникам, і ні за яких обставин не купувати їх товар.

І ще, навідуйтеся в сусідній з "пташкою" лісок. Їх іноді ще можна буває врятувати. Вдається не завжди, на жаль. Але іноді можна.

Фотографии взяты с сайта http://perekupka.sitecity.ru/
Все права принадлежат авторам снимков.