РУС | УКР | EN | DEВаш внесок

Ваш внесок / Подяки

Справа захисту тварин не знає меж

У асистента на виставці багато роботи
Олена Шмід родом із Росії, а тепер мешкає в Швейцарії. Дізнавшись про критичну ситуацію навколо Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", вона переконала організаторів виставки кішок в м.Ротенбург, Швейцарія, надати представникам Київського міського товариства захисту тварин можливість збору підписів серед відвідувачів і учасників виставки. Завдяки цьому в рекордно короткий термін вдалося зібрати понад 450 підписів під Петицією проти законопроекту.

Неоцінима допомога Олени дозволила підготувати матеріали до виставки менше ніж за тиждень. Їй вдалося підібрати найпроникливіші і дохідливі слова, які переконали багатьох у важливості і необхідності висловитися проти невдалого законопроекту. Будучи зайнята на виставці в якості асистента й учасника, Олена все одно знаходила час агітувати колег і відвідувачів, які не могли встояти перед її чарівливістю і наполегливістю. Крім того, Олена розмістила статтю на сайті свого клубу Katzenclub Züri-Leu.

Ми дякуємо Світлані Конев та її доброзичливим колегам по клубу Швейцарія на долоні за активну організаторську роботу і натхнення; чарівним Олені Бетшард і Марині Чуклайкиной, які проводили агітацію і відповідали на питання відвідувачів; дівчатам, що організували збір підписів у себе вдома і на роботі; всім-всім, хто взяв участь у цьому заході!

 
Інші...