РУС | УКР | EN | DE
Початок
Товариство
Притулок
Ваш внесок
Бібліотека
Наші підопічні
Форум



Автор Тема: Страсть к круглым цифрам, или 2000 животных Пирогово  (Прочитано 13295 раз)  Share 

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
Публикую скан пасквиля на приют Тамару.
Комментарии Тамары Тарнавской в разработке и будут опубликованы позже.

http://sos-animals.info/images/donos2010/klyauza2.jpg

http://sos-animals.info/images/donos2010/klyauza.jpg

Текст:

Ми, представники зоозахисного руху м. Киева, звертаємось до Вас з
колективним проханням зупинити нарешті сумнівну діяльність на теренах
нашої країни відомої «зоозахисниці», громадянки Норвегії, пані Тамари
Тарнавської.

На сьогоднішній день в плани пані Тарнавська і її іноземних «друзів» -
представників маловідомих закордонних організацій - є шантаж зриву Євро -
2012, на кону якого стоїть вимагання дотацій з бюджету міета Києва на
розвиток діяльності товариства захисту тварин «SOS», яке очолює пані
Тарнавська. При цьому пані Тарнавська намагається очорнити в очах світової
спільноти всю владу нашої країни, зруйнувати як весь громадський
зоозахистний рух в країні так і систем) обліку та контролю в сфері поводження
з тваринами.

Але ця пані ніколи не була зацікавлена в покращенні ситуації в м. Києві і
на Україні, тому зоозахисний рух не тільки не об'єднала, а навпаки всіляко
намагається й досі його зруйнувати.

Утримуючі притулок в жалюгідному стані, Тарнавська постійно декларує
про те що на базі притулку стерилізується велика кількість собак та котів, яку
вона нібито випускає на вулицю. На це вона отримувала кошти з-за кордону,
контейнера гуманітарної допомоги, ліки.

Якщо Тарнавська випускала нібито стерилізованих собак на вулиці міста
без опікунів, то вона грубо порушувала вимоги чинного законодавства та
Київської міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин,
оскільки стерилізованою твариною повинен хтось опікуватися!
За зиму 2010 року в притулку померло половина тварин від холоду та
голоду.
Після стерилізації кожна собака виходить з притулку хвора або гине чи
втікає.
Влаштувати тварину до притулку і на стерилізацію можливо тільки «по
блату». Тварини не мають їжі, а при цьому фури з некондицию, які весь Київ
поставляв до притулку продаються на сторону, як і ліки.

Використовуючи політичну нестабільність, Тарнавська весь час напружує
ситуацію з безпритульними собаками і котами, намагається зірвати усі
конструктивні дії влади і зоозахисників та усі програмні заходи, які
приймаються на будь-яких рівнях.


Просимо Вас, шановний Павло Броніславовичу, найближчим часом
забезпечити перевірку дотримання природоохоронного законодавства України
і т.ч. в частині що стосується жорстокого поводження з тваринами притулку
Міжнародного товариства захисту тварин «SOS» , розташованого в с. Пирогове.

За результатами перевірки повідомити на адресу:
04212, м. Київ, вул. Тимошенка, 13-А, кв. 39, Гриніченко Л.Я.


З повагою
Ініціативна група зоозахисників м. Києва
Л. Гриніченко
М.Г. Кислицкая
О. Петручок
А. Смолій

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
отказ участвовать вместе с другими зоозащитниками в пикете Кабмина осенью 2010 г. (см. Уа-Вет); "братание" с Дроздовой, которое не понял ни один киевский зоозащитник; и
так далее.

По поводу пикета Тамара, как мне кажется, исчерпывающе всё обьяснила в своих статях:
http://sos-animals.info/index.php?option=com_content&view=article&id=295%3A-lsosr-5-&catid=25%3A2009-10-27-11-15-44&Itemid=25&lang=ru
http://sos-animals.info/index.php?option=com_content&view=article&id=308%3A-lsosr-5-&catid=23%3A2009-10-27-11-08-35&Itemid=10&lang=uk

Вы, очевидно, не в курсе, как мне пришлось тогда снимать возникший конфликт. К счастью, соорганизатор пикета тогда проявила понимание и конфликт был исчерпан.

Советую читать внимательно и другие заявления Тамары Тарнавской. В частности:

Він [Голубченко] запропонував присутніми організаціям надати йому проект договору про співпрацю між громадськими організаціями та КМДА щодо вирішення проблеми безпритульних тварин. Така пропозиція викликала позитивну реакцію у присутніх, а у президента «SOS» - скептицизм. Бо є гіркий досвід такої співпраці.
А саме – підписання Угоди в травні 2008 року між МТЗТ «SOS» та КМДА. Спільна діяльність в розумінні чиновників КМДА - це бути цілковито підпорядкованим їм. За критику дій КП «Притулок для тварин» та КП «Київський зоопарк» президента «SOS» у листі від 27 листопада 2009 року назвали ПРОВОКАТОРОМ і повідомили, що вона є небажаним гостем КМДА.


Весь текст:

http://sos-animals.info/index.php?option=com_content&view=article&id=339%3A-show-must-go-on&catid=23%3A2009-10-27-11-08-35&Itemid=10&lang=uk

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
Andros » Сегодня, 22:17
я конечно не видела этих норм, но то что они появились как по мне хорошо,

Вот ссылка на новые нормы:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1016-10

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
Просто Т.И. Тарнавской очень трудно смириться с тем, что не Пирогово с его неиссякаемой помощью Запада поразил воображение чиновника, а скромный Гостомель, содержащийся в большой степени на средства студентов и пенсионеров.

Да уж не совсем и не только пенсионеров. :) Вот любопытная статистика:
http://www.unp.org.ua/?action=ShowDoc&id=13.3.&table=unp_sitedocuments

Кстати, подсчитайте на этом сайте соотношение помощи приютам за три года, оно будет не в пользу СОС.
Насчет "воображения чиновника" Голубченко - в Гостомеле животные содержатся в вольерах, в приюте СОС они просто не помещаются в вольеры и бегают по территории. Что понравилось больше Голубченко? Конечно, когда "все воно по-людськи", то есть приют в Гостомеле. Всё просто.

Публикую официальную позицию Тамары Тарнавской по поводу доноса в декабре.

Інформація для тих, для кого факти вагоміші за брехню

За 16 років моєї діяльності в сфері захисту тварин в Україні я вже нібито звикла до того, що завжди знайдуться підлі «захисники тварин» (одні із заздрощів, інші від своєї глупоти, а ще інші охоплені корисливими прагненнями), у яких, перефразовуючи класика, «за шмат гнилої ковбаси хоч матір попроси - то віддадуть».

На початку грудня 2010 року група так званих «захисників тварин»:
Тов. «Захист» Оболонського р-ну Л. Гриніченко;
Тов. «Захист» Солом’янського р-ну О. Петручок;
Тов. «Захист» Святошинського р-ну А. Смолій;
Тов. «Ноєв Ковчег» Н. Кислицька
звернулася з листами до відповідних державних установ з проханням «зупинити сумнівну діяльність на теренах нашої країни відомої «зоозахисниці» громадянки Норвегії пані Тамари Тарнавської».
Що ж так обурило вищезгадану групу «захисників тварин»?
На їхню думку, Т. Тарнавська та її іноземні друзі шантажують державу зривом «ЄВРО-2012», очорнюють в очах світової спільноти всю українську владу, руйнують весь громадський рух в Україні і, головне, виступають проти існування Центру ідентифікаціїї тварин, яким знову керує сумнозвісна С. Берзіна!
Отже, «захисники тварин» стали на захист інтересів влади, яка так «багато» зробила для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин (використовуючи проти тварин отруту та набої для розстрілу). Зокрема вони фактично підтримали людину, яка завела Київський зоопарк в п’ятірку найгірших зоопарків світу.
Далі в листі група «провідних зоозахисників» пише, що Т. Тарнавська не була зацікавлена в покращенні ситуації з тваринами в м. Києві і в Україні, тому зоозахисний рух не об’єднала, а, навпаки, зруйнувала.
Т. Тарнавська ніколи не мала амбіцій очолити  всеукраїнську організацію з захисту тварин. Хоча до неї неодноразово з такою пропозицією зверталися організації з захисту тварин інших міст України. Такі амбіції були у інших зоозахисників, які й створили та очолили Асоціацію зоозахисних організацій. Хай їм щастить. Жодним чином Тарнавська не шкодить їхній діяльности і не очорнює на своєму сайті нікого з захисників тварин; не пише листи до правоохоронних та природоохоронних органів, щоб дискредитувати їхню діяльність. Чого не можна сказати відносно дій щодо товариства SOS. Я часом думаю, що десять біблійних заповідей повинні починатися з «Не заздрь», бо саме від заздрості починаються великі проблеми.
Твердження, що, «утримуючи притулок в жалюгідному стані Тарнавська постійно декларує про те що на базі притулку стерилізується велика кількість собак та котів яку вона нібито випускає на вулицю. На це вона отримує кошти з-за кордону, контейнера гуманітарної допомоги, ліки», не витримують жодної критики.
Легко перевірити, чи перетинався кордон вантажами із гуманітарною допомогою для притулку останніми роками. А щодо ліків, то таке транспортування здійснити майже неможливо.
Отже, такі звинувачення - чиста брехня.
Щодо коштів з-за кордону, які отримує притулок, то вони проходять через банк. Податкова легко може встановити розмір цих «міфічних» сум, які не дають спокійно спати деяким псевдозахисникам тварин та адміністратору певного київського зоозахисного сайту, які живе за кордоном. До того ж кошти, які надходять від двох міжнародних організацій, контролюються і цими ж організаціями також. І впродовж 14 років спонсори не виявили порушень.
Твердження, що «за зиму 2010 року в притулку померло половина тварин від холоду та голоду», не відповідає дійсності. Думаю, що в притулку тварин годують краще, ніж деякі люди сьогодні харчуються самі.
Наступне: «влаштувати тварин до притулку і на стерилізацію можливо тільки «по блату»».
Тут виникають протиріччя. Перед цим писалося, що в притулку все так погано. Навіщо ж тоді влаштовувати тварин в такий поганий притулок, ще й «по блату»? Не розумію цієї логіки.
Притулок знаходиться у межах досяжності кожного киянина, на відміну від двох інших недержавних притулків. І тому, як правило, «добрі люди» просто підкидають туди цуценят та котенят без жодного «блату». І притулок поповнюється й поповнюється.
Далі ще краще. «Тварини не мають їжі, а при цьому фури з не кондицією, які весь Київ поставляє до притулку – продають на сторону як і ліки».
Автори наклепу не подумали про те, що за таку брехню доведеться відповідати в суді і вона легко спростовується.
«Використовуючи політичну нестабільність Тарнавська весь час напружує ситуацію з безпритульними собаками та котами, намагається зірвати усі конструктивні дії влади і зоозахисників та усі програмні заходи, які приймаються на будь-яких рівнях».
Отже, в тому, що в Україні процвітає садизм щодо безпритульних тварин,  на думку псевдозахисників тварин, винна Т. Тарнавська. А «група підтримки» С. Берзіної, за інформацією деяких волонтерів, руками спритної Діни Гури (Голови Благодійного товариства «Дайте жити тварині») шляхом наклепу хоче позбавитися Тарнавської і «покращити» ситуацію з тваринами. І це стане можливим, як тільки Т. Тарнавська виїде з України, бо вона, бачте, перешкоджає геть усім. І владі, і псевдозахисникам тварин, усім по-різному.
Автори закінчують листа проханням вчинити перевірку притулку і особливо звернути увагу на порушення МТЗТ «SOS» норм закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
Хочу нагадати, що саме Т. Тарнавська була ініціаторам і розробником цього Закону. Можливо, без її наполегливості та контактів на високому рівні в Україні й до цього часу не було б цього закону.
Ознайомитися з тим, що зробило Товариство захисту тварин «SOS» впродовж 16 років діяльності, можна тут http://sos-animals.info/index.php?option=com_content&view=article&id=335%3A16-lsosr-&catid=19%3Ahistory&Itemid=2&lang=ru. За громадську діяльність в сфері захисту тварин Тамара Тарнавська 14 вересня 2000 року отримала престижну нагороду Британського Королівського товариства «RSPCA» -  найстарішої у світі зоозахисної організації, заснованої 1824 року, за  вагомий внесок у справу захисту тварин та гуманізацію суспільства. Тамара Тарнавська є другою жінкою у світі, яка отримала цю нагороду.
На даний час тривають перевірки притулку. Йде перевірка податковою інспекцією, 12 січня буде перевірка ще й Управлінням ветмедицини щодо відповідності «Положенню про притулок». http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1016-10 Наші джерела в Управлінніі ветмедицини дали зрозуміти, що, згідно цього Положення, тварин у Пирогові забагато і необхідно велику частину присипити у зв’язку з перенасиченням притулку.
Деякі організації із захисту тварин дуже тішилися, що їм вдалося «пробити» прийняття цього Положення, проти якого категорично й неодноразово виступала Т. Тарнавська. Отже, зараз, згідно Положення, можна закрити кожен притулок і не відкривати нові, тому що жорсткі норми Положення виписані під умови життя західних країн, а не України, і влада легко скористається з цього.
Якщо, не дай Боже, ситуація дійде до такого кардинального рішення, запрошую авторів наклепу - Л. Гриніченко, А. Смолій, О. Петручок, Н. Кислицьку, а заодно і Діну Гуру - на публічну страту тварин в притулку, жертв людської заздрості і підлості. Таким чином, за патологічну ненависть деяких людців до Тарнавської життям можуть заплатити багато тварин.
Т. Тарнавська звернулася до юриста з проханням підготувати позов до суду проти згаданих авторів наклепу, щоб захистити свою честь, гідність та ділову репутацію.
Інформуємо, що у зв’язку із ситуацією, яка склалася у Притулку у Пирогові, МТЗТ «SOS» на невизначений термін припиняє приймати тварин.


Президент МТЗТ «SOS» Тамара Тарнавська.

Источник:
http://sos-animals.info/index.php?option=com_content&view=article&id=379%3A2011-01-06-22-13-39&catid=32%3A2009-12-10-11-08-33&Itemid=35&lang=ru
« Останнє редагування: Січня 07, 2011, 12:32:52 am від Redrik_Shuhart »

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Цитувати
в большой степени на средства студентов и пенсионеров
45355 грн (спасибо большое Украинському Народному Посольству!) Но к чему вы такую любопытную статистику привели? или вы считаете, что это большая сумма за три года?
СОС получил 35890 грн
Ясногородка 173000 грн  - их Українське Народне Посольство любит больше всего...но тут как говорится сердцу не прикажешь...
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Perfect_blonde

  • Moneybox Responsible
  • Повідомлень: 1126
  • моб 80934171898
    • Перегляд профілю
    • контакт


На сьогоднішній день в плани пані Тарнавська і її іноземних «друзів» -
представників маловідомих закордонних організацій - є шантаж зриву Євро -
2012, на кону якого стоїть вимагання дотацій з бюджету міета Києва на
розвиток діяльності товариства захисту тварин «SOS», яке очолює пані
Тарнавська. При цьому пані Тарнавська намагається очорнити в очах світової
спільноти всю владу нашої країни, зруйнувати як весь громадський
зоозахистний рух в країні так і систем) обліку та контролю в сфері поводження
з тваринами.


в конце концов я тоже против Евро,зачем оно нам? НЕ ТА МЫ СТРАНА
А насчет власти-то так оно и есть,продажная,грязная и безсовестная и про это знают все

А иниц. группа что ли на акции не ходили и не протестовали против ЕВро???ну ну
Я НЕ ПРИНЦЕССА!-Корона всё время спадает...
Я НЕ ЛЮБЛЮ СЕБЯ - Я просто БАЛДЕЮ...
Я НЕ СТЕРВА- Я умнее...
Я НЕ СУМАШЕДШАЯ- Всё ещё сойти пытаюсь...
Я НЕ ГЛУПАЯ-Просто иногда лень думать...

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
45355 грн (спасибо большое Украинському Народному Посольству!) Но к чему вы такую любопытную статистику привели? или вы считаете, что это большая сумма за три года?
СОС получил 35890 грн
Ясногородка 173000 грн  - их Українське Народне Посольство любит больше всего...но тут как говорится сердцу не прикажешь...

Всё ок, я не стремлюсь сказать, что кто-то кого-то любит больше, или что это космические суммы. Просто администратор форума оговорился, что Гостомельский приют живёт прежде всего за счет студентов и пенсионеров, это не совсем так.

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Всё ок, я не стремлюсь сказать, что кто-то кого-то любит больше, или что это космические суммы. Просто администратор форума оговорился, что Гостомельский приют живёт прежде всего за счет студентов и пенсионеров, это не совсем так.

Олег, не передергивайте, было же по другому сказано
Цитувати
в большой степени на средства студентов и пенсионеров
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
Олег, не передергивайте, было же по другому сказано

Ok, в большей степени, процитируем точно. Смысл моей фразы не меняется.
Еще позволю себе процитировать слова Тамары Тарнавской из ее заявления: "Я щиро заздрю керівнику Гостомельського притулку, який в Україні серед студентів і пенсіонерів збирає в рік 600 тис. гривень. Нам дуже важо зібрати таку суму коштів за кордоном, де життя значно фінансово підкріпленіше, ніж в Україні".

Белка

  • Повідомлень: 2320
  • 050 356 4033
    • Перегляд профілю
Ну, по поводу последней цитаты...Остается надеяться, что зависть "белая". Хочет человек что-что сказать - говори, мил друг, прямо! Надоели эти, с позволения сказать, намеки...Мы ж не в мэрии  ;D, чего изощряться? Считаете, что у Гостомеля ДРУГИЕ источники финансирования - озвучьте! А если озвучивать нечего - понятно, что следует сделать: помолчать. Факты рулят!
Ждать нужно только тех, кто придёт, говорить - только тем, кто слышит, молчать - только с теми, кто понимает.

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
Алексей, к вам вопросы от Тамары Тарнавской.
"1. Що ви розумієте під тим, що "Тарнавская все же предпочла на всякий случай грубо и некрасиво "бортануть" другого претендента: а вдруг действительно заключат, да с кем-то другим?!"
В моєму лексионі нема такого поняття, як "бортанула". Я хочу зрозуміти, що за цим словом стоїть.
2.
Цитувати
По результатам поездки состоялось очередное совещание.

Олексій не був на цих слуханнях. Як він може зі Швейцарії щось про це писати?
3. Олексію, своїми коментарями ви лише розпалюєте ворожнечу між зоозахисниками, ваша позиція є деструктивною".

Маргоша

  • Повідомлень: 3998
  • Я хочу провести с тобой все мои 9 жизней
    • Перегляд профілю
Насчет "воображения чиновника" Голубченко - в Гостомеле животные содержатся в вольерах, в приюте СОС они просто не помещаются в вольеры и бегают по территории. Что понравилось больше Голубченко? Конечно, когда "все воно по-людськи", то есть приют в Гостомеле. Всё просто.

Вообще-то, наши животные тоже не помещаются в вольеры. Вы были в Гостомеле? Собаки, не содержащиеся в вольерах, встречают прямо у входа немаленькими стаями
"Прослушал, видно, я случайно.
Зачем вам кот? Скажи скорей."
И я сказала: "Для мурчанья.
И это мне всего важней"

Надя

  • Global Moderator
  • Повідомлень: 10380
    • Перегляд профілю
Andros » 07 янв 2011, 22:57
Цитувати
Я поддерживаю призыв АртВлад не множить обвинения. В этой ветке буду размещать только официальные заявления МТЗТ SOS, если таковые еще последуют, или статьи по теме, если таковые будут.

или вы имели ввиду только тему на юа-вете?

и еще - хорошо подмечено...
ArtVlad » Сегодня, 01:36
Цитувати
И у меня еще вопрос: если от нас не нужна поддержка, то каков смысл этой темы?

« Останнє редагування: Січня 09, 2011, 04:43:50 am від Надя »
"Пусть мы не сможем спасти всё, что нам бы хотелось. Но мы спасём намного больше, чем те, кто даже не пытается!" Питер Скотт

Redrik_Shuhart

  • Повідомлень: 29
    • Перегляд профілю
Вообще-то, наши животные тоже не помещаются в вольеры. Вы были в Гостомеле? Собаки, не содержащиеся в вольерах, встречают прямо у входа немаленькими стаями

Нет, я не был в Гостомеле. Поясняю: Тамара Тарнавская сообщила мне, что Голубченко на заседании, прошедшем после посещения приютов, сообщил зоозащитникам, что больше всего ему нравится приют в Гостомеле, так как все собаки там содержатся в вольерах. На этом основаны мои слова.