РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Досягнення / Підсумки 2011 року

Підсумки 2011 року

 
 
Серпінська Ася Вільгельмівна
 
     

Будівництво і благоустрій притулку продовжувались в 2011 р. Одним з найпомітніших придбань стала нова холодильна кімната, дарована голландськими спонсорами. Патріархи притулку, собачі вольєри в приміщенні ферми піддалися капітальному ремонту: замість старого асфальтового покриття - нова бетонна підлога, нова сітка і будки. Полку зовнішніх вольєр також прибуло. При активній участі волонтерів було розширено котячника і обладнано приміщення для карантину.

Холодильна кімната Внутрішні вольєри Вольєри в північно-західному кутку Розширення котячника


КТЗТ і Гостомельський притулок продовжують популяризацію ідеї людяного відношення до тварин. Протягом року притулок неодноразово приймав організовані групи людей, що бажають спробувати себе в ролі волонтерів. Товариство проводить і освітню роботу серед київських школярів.

Компанія новеньких з 12 чоловік (з дарунками!..) Тиждень добрих справ Хаскі-форум Velvet Hearts Урочиста лінійка в київській школі №186


Тема кривавої підготовки українських властей до чемпіонату Європи по футболу "Євро-2012" сприяла розвитку міжнародних зв'язків КТЗТ і зростанню популярності Гостомельського притулку за межами України. Іноземні гості відвідували притулок в індивідуальному порядку для усиновлення тварин, з метою волонтерства і навіть допомоги в кастрації тварин у притулку. КТЗТ зав'язало активну співпрацю з крупними міжнародними зоозахисними організаціями: PETA, Vier Pfoten, ETN, Deutscher Tierschutzbund.

Зарубіжні гості в притулку


Участь волонтерів КТЗТ в публічних заходах, хоч і менш активна в порівнянні з минулим роком, забезпечила притулку рекламу і прибавку до бюджету у вигляді добродійних пожертвувань. Вперше було проведено "гаражний розпродаж" на користь притулку.

Виставка кішок 26-27 лютого 2011 р. Виставка кішок, березень 2011 р. Гаражний розпродаж Виставка собак, грудень 2011 р.


Повернутися