РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Досягнення / Підсумки 2010 року

Підсумки 2010 року

 
 
Серпінська Ася Вільгельмівна
 
     

У 2010-му році притулок святкував свій десятирічний ювілей. Як багато змінилося тут за цей час! Перших поселенців - 36 смертників, що пережили душогубку герметично закритого фургона 12 років тому, - змінили сотні ситих і порівняно щасливих собак. Бракує їм лише одного: люблячого господаря, гідного стати їх Єдиним... Забезпечити дах і корм тваринам виявилося значно простішим, ніж змінити жорстоке, варварське відношення до них з боку багатьох і багатьох людей. КТЗТ регулярно проводить акції протесту, просвітницькі акції. Але на відміну від ситих всміхнених псів в Гостомельському притулку, результати цих зусиль не помітні.

Ювілей притулку Пікет проти отруєнь, березень 2010 р. Пікет КМДА 10 вересня 2010 р. Вечір пам'яті і скорботи з нагоди Дня захисту тварин Акція протесту у Верховної Ради, 5 жовтня 2010 р.

Ювілейний рік було відзначено активним будівництвом в притулку. Початок поклав вимушений ремонт навісу над котячими вольєрами, який не витримав рясних снігопадів. Навіс удалося полагодити якраз на початок теплого сезону. Наступним кроком стала перебудова і розширення вольєр справа при вході, а також їх перепрофілювання - тепер тут утримують щенят. До вже існуючого господарського навісу вздовж східного забору прибудовані декілька нових з метою вмістити всілякі пожитки, які раніше зберігалися в приміщенні ферми. Кімнати котячника викладені кахельною плиткою, що дозволяє легко проводити дезинфекцію і підтримувати порядок. Повністю оновлені всі занепалі собачі будки, а це близько 200 штук! Куплені балії для купання собак в жару - 2010 рік було відмічено не лише видатними снігопадами, але і небаченою жарою. Вставлені пластикові вікна, тепер не лише в котячнику, але і в решті приміщень теж; підтримувати тепло взимку буде легше. З цією ж метою повсюдно встановлені термометри. Прокладені шланги від водопровідного крану в будівлі ферми до деяких вольєр, розносити воду по вольєрах стало легше. Перебудовані і покриті шифером дров'яні сараї. І нарешті, одне з головних досягнень: нові вольєри уздовж західного забору притулку!

Ремонт котячого навісу Вольєри для цуценят Вхідна хвіртка зазеленіла по-весняному Оновлений-забетонований умивальник Господарський навіс Собачі будки Балії для купання собак Вольєри уздовж західного забору Дров'яний сарай Пластикові вікна в операційній Термометры в приміщеннях

 


Волонтери КТЗТ досягли чималого професіоналізму, представляючи притулок на публічних заходах. В цілому в 2010 р. вони брали участь у дев'яти таких заходах: трьох виставках собак, п'яти виставках кішок і фестивалі "Журналістська весна", і зібрали для притулку 33 833 грн. - блискучий результат!

Виставка кішок 17-18 квітня 2010 р. Виставка собак 17-18 квітня 2010 р. Виставка кішок 23-24 травня 2010 р. Виставка собак 5-6 червня 2010 р. Виставка кішок 25-26 вересня 2010 р. Виставка кішок 27-28 листопада 2010 р. Виставка собак 11-12 грудня 2010 р.


Повернутися