РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / Досягнення / Всеукраїнська акція «Пробач мене, чотириногий друг!»

Всеукраїнська акція «Пробач мене, чотириногий друг!»

 
 
Серпінська Ася Вільгельмівна
 
     

Цього року 4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин – в Україні був оголошений Днем пам'яті та скорботи за загиблими від рук людей тваринами. В країні, яка є центром Європи, яка славиться багатим історичним спадком та працьовитим народом, відбуваються масові жорстокі вбивства безпритульних котів та собак. І з наближенням проведення футбольного чемпіонату «Євро-2012» все більше стає чотирилапих жертв людської жорстокості. Саме тому Асоціація зоозахисних організацій України (АЗОУ) на чолі з її президентом Асею Вільгельмівною Серпінською вирішили провести 4 жовтня всеукраїнську акцію «Пробач мене, чотирилапий друже!» Вона прошла в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Миколаєві, Сімферополі, Сумах, Львові, Кіровограді, Полтаві, Рівно, Тернополі.

Ідея акції проста: жодних гучних промов у мегафони та вимог до влади; цього дня усі небайдужі просто згадували своїх підопічних, які загинули - як домашніх, так і безпритульних, котрих, звісно, більшість. Так, на Майдані Незалежності о 18:00 волонтери-зоозахисники та просто співчуваючі тваринам люди запалили сотні свічок на згадку про вбитих котів та собак. А в самому центрі Майдана із свічок було викладено слово «ПРОСТИТЕ», звернене до світлих котячих та собачих душ, та розкладені фотографії тих чотирилапих, які стали жертвами людської жорстокості. На тлі сумної музики та нічної темряви утворилася дуже щира та сумна атмосфера.

Акція не залишила байдужим нікого. Кияни, що стали свідками цієї акції, підходили до учасників, брали в руки свічки та ставали поряд. И це свідчить про те, що, на щастя, ще є добрі люди, і що їх більше, то більше шансів на життя у чотирилапих. Вони нам вибачили, без сумніву. Вони завжди вибачають людям усе – такі вже вони є. Але чи вибачимо ми себе?..

Фотографії з акції

Вечір пам'яті і скорботи з нагоди Дня захисту тварин

Посилання на тему
Повернутися