РУС | УКР | EN | DEТовариство

Товариство / ДосягненняСобачі будки

Напрямок: Притулок
Період: Зима 2007-2008, літо 2008
 

Собачі будки, розташовані в наружніх вольєрах, швидко приходять в непридатність від дощу і снігу. Та й вихованці роблять внесок своїми фізичними вправами на свіжому повітрі. Простоявши просто неба декілька років, існуючі будки вже буквально розвалюються.

Дивлячись на це, волонтери Притулку організували споруду нових будок: зібрали гроші, купили матеріал, знайшли робочих. Після майже кожних вихідних число нових, красивих і міцних будок росте. За прогресом будівництва можна спостерігати по фотографіях.

За зиму 2007-2008 року планується замінити або відремонтувати всі наружні будки (більше 50!), а влітку 2008 взятися за внутрішні.

детальніше


Допомога колегам з MarineConnection

Напрямок: Загальні заходи
Період: Січень 2008 р.
 

В кінці 2007 року з нами зв'язалися представники міжнародної організації MarineConnection, що спеціалізується в захисті морських ссавців. Колеги просили допомогти з розшуком інформації про незаконний вилов дельфінів в Чорному морі або повідомити координати інших організацій, які могли б допомогти.

Через короткий час КМТЗТ змогло представити таку інформацію. Ми розповіли про прес-конференцію й акцію протесту (див. репортаж Анжеліки Комарової), що готувалися; допомогли з перекладом матеріалів англійською мовою і забезпечили поштовою та електронною адресою Міністерства захисту навколишнього середовища. Результатом співпраці стала замітка на сайті MarineConnection.

детальніше


Врятувати живцем замурованих!

Напрямок: Загальні заходи
Період: Грудень 2007 р.
 
По вулиці 50-ліття Жовтня, 15 заварили підвальні віддушини. Всередині підвалу вже третій день перебувають кішки з кошенятами. Допоможіть врятувати живцем замурованих! Подзвоніть до київської мерії по спеціальній гарячій лінії 051, а також в ЖЕК №803 Святошинського району.
детальніше


Людина вовкові – людина!

Напрямок: Притулок
Період: Жовтень 2007 р.
 

Історія порятунку молодого вовка, що випадково опинився в зоні відпочинку поблизу Києва.

детальніше


Головного гицеля столиці М.Кучинського звільнено з посади

Напрямок: Київська міська адміністрація
Сроки: ... – липень 2007 р.
 
Нарешті! Мер Києва Леонід Чернівецький оголосив про звільнення головного гицеля столиці Мирона Кучинського – за жорстоке ставлення до тварин та чисельні ветеринарні та фінансові порушення в комунальному підприємстві «Притулок для тварин» (Бородянка).
детальніше


Просвітницька акція в школі № 41 м.Києва

Напрямок: Просвітницька робота
Період: Травень 2007 р.
 
В один з останніх учбових днів 2006-2007 навчального року в спеціалізованій школі № 41 р. Києва відбулася просвітницька акція в захист тварин. В гості до дітей прийшли знаменита жінка-охоронець Ніна Антонова і відома в Києві журналістка Анжеліка Комарова. Але найголовнішим, почеснішим гостем став прекрасний мармуровий дог Роджер, вірний партнер Ніни Леонідівни.
детальніше


Ветеринарний стаціонар на 48 місць

Напрямок: Притулок
Період: 2007 рік
 

Прогрес робіт за станом на червень 2007 р.
Додатково до ветеринарного блоку, що вже існує в Притулку, будуються нові післяопераційні бокси для 30 тварин з можливістю розширення до 40 місць. Недавно прооперовані (наприклад, стерилізовані) тварини проходитимуть там період реабілітації. Таким чином Притулок отримає найбільший в Україні ветеринарний стаціонар.

детальніше


Відхилення Проекту Закону №1105 "Про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження"

Напрямок: Загальні заходи
Період: Лютий - травень 2007
 

У лютому 2006 р. в Україні було прийнято сучасний, гуманний Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження". Це перший законодавчий акт України, що регулює відносини людини із тваринним світом відповідно до сучасних поглядів і європейської законодавчої практики. Закон високо оцінили українські екологи й захисники тварин, а також їхні колеги за кордоном.

Усього через рік після прийняття Закону у Верховну Раду надійшов проект змін №1105 від 28.12.2006, прийняття якого означало б повернення до кам'яного віку в справах захисту тварин. Але саме в такому розвитку подій зацікавлені ті, чиї фінансові інтереси уражає діючий Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження".

Проект №1105 передбачає численні фундаментальні зміни, що цілком нейтралізують захисні функції Закону 2006 року, і через те заподіює непоправний збиток законодавчій базі по захисту тварин від жорстокого поводження в Україні. Із цієї причини прийняття означеного законопроекту неприпустимо.

Підпис депутата від БЮТ під Законопроектом суперечить позиції Блоку, яка була озвучена його лідером Юлією Тимошенко. Через деякий час цю суперечність було ліквідовано, депутат відкликав свій підпис. Таким чином, просування Законопроекту було припинене.

детальніше


Довготривала просвітницька акція „Захисти життя!”

Напрямок: Робота з громадськістю
Період: Лютий 2006 р.
 
Акція „Захисти життя” має на меті відшукати борців за права тварин у кожному районі міста, аби створити координовану мережу захисників тварин. Місце проведення акції – перехід метро „Театральна”, час – у будні дні, приблизно з 11 до 16 години.
детальніше


Регламентація доступу громадськості, порядку вилову й эвтаназії тварин комунальними підприємствами

Напрямок: Київська міська адміністрація
Період: – 2007
 

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ирэна Кільчицька підписала два накази, які кардинально змінюють становище бездомних тварин у Києві.

Згідно з наказом №5, журналісти й представники громадських організацій мають право безперешкодного доступу на територію комунального підприємства "Притулок для тварин" у селищі Бородянка. Цим же наказом установлений час проведення эвтаназії: присипляти тварин повинні тільки в будні дні з 10 до 12 годин.

Згідно з наказом №6, комунальні підприємства не мають права довільно виловлювати тварин – тепер ця процедура буде здійснюватися тільки на підставі листа від юридичної особи. При цьюму комунальні підприємства зобов'язані за два дні сповістити ЗМІ і громадські організації про місце й час майбутнього вилову тварин.

детальнішеВсього знайдено 20 матеріалів    <<  1  2